przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Bezpieczeństwo przy zabiegu przeszczepu włosów

Bezpieczeństwo przy zabiegu przeszczepu włosów

Dzisiejszy świat goni za pięknem. Na każdym kroku jesteśmy atakowani reklamy polecającymi nam kremy a to na piękną skórę, a to na wory pod oczami. Również producenci szamponów czy kosmetyków do włosów „dbają” o nas mówiąc, że musimy kupić ich produkt, a szczęście którego tak bardzo potrzebujemy wreszcie się do nas uśmiechnie. Po kupowania produktów okazuje się, że zostaliśmy oszukani i tylko byliśmy „trybikiem” w machinie propagandy producentów. Zarówno skóra nie jest miększa jak i nasze włosy nie są piękniejsze, tylko jest ich coraz mniej. Z pomocą przychodzi zabieg przeszczepu włosów!

Czy zabieg przeszczepu włosów jest bezpieczny?

Tak, zabieg przeszczepu włosów jest bezpieczny. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety korzystające z tej możliwości nie są narażone na jakiekolwiek komplikacje z tytułu zabiegu. Jeżeli jesteś mężczyzną, bądź kobietą która traci włosy, a w konsekwencji czuje się gorszą osobą, już nie tak atrakcyjną, to warto przemyśleć i zaryzykować przeszczep włosów.

Powodów wypadania włosów jest wiele: od genetyki po takie, które na pierwszy rzut oka nie muszą być nam znane jak stres czy nagła utrata wagi przy zbyt nadmiernym odchudzaniu. Zdajemy sobie sprawę, że mężczyzna cierpiący na wypadające włosy może się czuć mniej atrakcyjny, jak i kobieta traci znacząco na atrakcyjności. Łysienie plackowate nie jest przyjemną dolegliwością, ale przeszczep włosów załatwi tę sprawę raz na zawsze! Znów będziesz mógł czuć się w pełni wartościowym mężczyzną, bądź kobietą, która swoimi włosami podkreśla swoją urodę.

Przypominamy, jest to w pełni bezpieczny zabieg nie pozostawiający widocznych blizn. Po zabiegu od razu wrócisz do swojego domu; medycyna również w tej kwestii idzie do przodu i efekty są coraz bardziej zadowalające pacjentów. Jednak decydując się na zabieg warto skonsultować się i skorzystać z profesjonalnych serwisów organizujących tego typu zabiegi jak https://jackstronghair.com/.

Jaką mam pewność, że nic mi się nie stanie podczas zabiegu?

Zabieg jest nieinwazyjny, polegający na pobraniu mieszków włosowych jest  bezpieczny. Owszem, są choroby wykluczające taki zabieg jak nowotwory czy też kobiety z zaburzoną gospodarką hormonalną do momentu jej unormowania; to nie powinny poddawać się takiemu zabiegowi; problemy hormonalne to również jedna z przyczyn wpadania włosów.

Zachęcamy do tego, by odwiedzać gabinety, które oferują taki zabieg. Oczywiście, najpierw polecamy sprawdzić opinie o takich placówkach, aby mieć pewność dobrze wykonanego zabiegu. Gwarantujemy, że już po kilku dniach wrócisz do optymalnej formy i z czasem będziesz mógł cieszyć się dużą liczbą włosów!

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk