przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Co na siwe włosy? Postaw na sprawdzony preparat o naturalnej formule!

Co na siwe włosy? Postaw na sprawdzony preparat o naturalnej formule!

Na rynku znajdziemy setki produktów na siwe włosy – to preparaty, które w większości mają pomóc zwalczyć skutki siwienia poprzez koloryzację. Do niedawna był to jedyny sposób by zamaskować siwe włosy szybko i skutecznie. Jednak czy aby na pewno nieustanna koloryzacja to jedyne wyjście? W tym artykule przedstawimy wam ciekawą alternatywę, która niweluje przyczyny siwienia włosów – zapraszamy do lektury!

Co na siwe włosy? Połącz właściwą higienę życia ze skutecznym preparatem!

Mówi się często, że siwienie włosów to sprawa stresu, nerwów i przewlekłego zmęczenia. Jest w tym sporo prawdy, jednakże największa przyczyną powstawania siwych włosów są uwarunkowania genowe. Jeśli nasi dziadkowie i rodzice przejawiali siwe włosy w młodym wieku, istnieje duża szansa, że nas także dotkną białe pasemka, nawet przed trzydziestką.

Problemem siwych włosów można zażegnać, znając biologiczne podstawy tego zjawiska. W skrócie – wraz z wiekiem maleje ilość melaniny w skórze głowy, im jej mniej, tym szybciej zanika pigment decydujący o kolorze włosów. Jeśli zadbamy o odpowiednią regenerację organizmu, pełnowartościowy sen, zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną, proces ten można spowolnić. Nie da się go jednak w ten sposób zahamować.

Ten ambitny cel powziął polski producent, który opracował preparat na siwe włosy GR-7 Professional (gr-7.eu). Ten arcyciekawy płyn pozwala odżywić skórę głowy na tyle, by nie tylko zahamować siwienie włosów, ale także je odwrócić. Formuła oparta na wyciągu z polnych ziół na tyle skutecznie stymuluje produkcję melaniny w skórze głowy, że dotąd siwe włosy odzyskują swój naturalny kolor. Bez farbowania!

Fot. Co na siwe włosy? Tylko GR-7. Wyżej efekty stosowania

Co na siwe włosy? Specjaliści polecają: płyn GR-7 Professional

Chcąc odwrócić efekty siwienia włosów musimy poddać się domowej kuracji dwuetapowej. Pierwsza, która nazywa się odwracaniem trwa około miesiąca. W tym czasie płyn na siwe włosy nakłada się raz lub dwa razy na dobę. Ważne by wmasowywać go w skórę głowy, a nie na powierzchnię włosa. Przez tydzień zaleca się unikać mycia i suszenia głowy, co może być pewną niedogodnością. Jednak już po rzeczonych 7 dniach zauważymy, że siwe włosy stały się słomkowe lub złotawe – to znak, że kuracja działa i postępuje odwracanie siwienia włosów. Po upływie średnio 28 dni efekt powinien być zadowalający – czas ten waha się w zależności od indywidualnych uwarunkowań, np. grubości włosa lub jego naturalnej barwy (im ciemniejszy, tym dłużej trwa przywracanie).

Fot. Co na siwe włosy? Sprawdź GR-7

Druga faza jest już zdecydowanie przystępniejsza. Jej celem jest utrzymanie zadowalającego efektu, który wynika z optymalnego poziomu melaniny w skórze głowy. Preparat na siwe włosy nakłada się wówczas już zaledwie raz lub dwa w tygodniu. I… to tyle, siwe włosy pokonane i to bez szalonych nakładów finansowych oraz bez koloryzacji, która niszczy włosy.

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional można kupić zarówno online (szczegóły na gr-7.eu), jak i w dobrych salonach fryzjerskich oraz gabinetach trychologicznych. Ten skuteczny sposób na siwe włosy jest też dostępny w wielu krajach Unii Europejskiej, a jego działanie oraz bezpieczeństwo potwierdziła międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk