przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Co warto wiedzieć na temat techniki dhi?

Co warto wiedzieć na temat techniki dhi?

Co warto wiedzieć na temat techniki dhi?

Interesuje Cię przeszczep włosów dhi? Chcesz dowiedzieć się, jakie walory ma metoda dhi? Jeśli owszem, koniecznie zapoznaj się z poniższym poradnikiem!

 

Dla kogo polecany jest przeszczep włosów?
Na czym polega przeszczep włosów dhi?

Dla kogo polecany jest przeszczep włosów?

Przeszczep włosów jest zabiegiem chirurgicznym, który polega na przeniesieniu włosów z jednego obszaru ciała na inny, zazwyczaj z tyłu lub boków głowy na obszary dotknięte łysieniem. Ten rodzaj procedury staje się coraz bardziej popularny wśród osób cierpiących na różne rodzaje utraty włosów. Jednak przeszczep włosów nie jest odpowiedni dla każdego. Istnieją pewne grupy ludzi, którym szczególnie zaleca się rozważenie tego zabiegu.

Pierwszą grupą osób, dla których przeszczep włosów jest często polecany, są mężczyźni cierpiący na androgenowe łysienie, znane również jako łysienie typu męskiego. To najczęstsza forma utraty włosów, która dotyka miliony mężczyzn na całym świecie. Charakteryzuje się stopniowym przerzedzaniem się włosów na skroniach i na czubku głowy. W przypadku, gdy inne metody leczenia, takie jak leki czy terapie laserowe, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, przeszczep włosów może być skutecznym rozwiązaniem, przywracającym naturalny wygląd i zwiększającym pewność siebie pacjenta.

Kolejną grupą są kobiety doświadczające przerzedzenia włosów lub łysienia. Choć łysienie u kobiet jest mniej powszechne niż u mężczyzn, stanowi poważny problem estetyczny i psychologiczny. Przeszczep włosów może być dla nich skutecznym sposobem na przywrócenie pełniejszej fryzury, szczególnie jeśli inne metody nie dały zadowalających efektów. Ważne jest jednak, aby dokładnie ocenić przyczynę utraty włosów u kobiet, ponieważ nie wszystkie typy łysienia u kobiet nadają się do przeszczepu.

Na czym polega przeszczep włosów dhi?

Przeszczep włosów metodą Direct Hair Implantation (DHI) jest nowoczesną techniką stosowaną w leczeniu łysienia. Proces ten polega na bezpośrednim przeszczepieniu zdrowych mieszków włosowych z obszarów dawczych do miejsc, gdzie włosy są przerzedzone lub ich brakuje. Kluczowym elementem tej metody jest użycie specjalnego narzędzia, zwanego implanterem Choi, które umożliwia precyzyjne umieszczanie mieszków włosowych w skórze głowy bez konieczności wykonywania nacięć. Dzięki temu metoda DHI jest mniej inwazyjna, co przekłada się na krótszy czas rekonwalescencji oraz minimalizację ryzyka powikłań. Procedura rozpoczyna się od pobrania mieszków włosowych z obszaru dawczego, najczęściej z tyłu głowy, przy użyciu techniki FUE. Następnie, za pomocą implantera Choi, mieszki są wprowadzane bezpośrednio w obszary biorcze. Przeszczepione włosy zaczynają rosnąć w sposób naturalny, co daje trwałe i estetyczne efekty. DHI pozwala również na kontrolowanie głębokości, kierunku i kąta wszczepiania włosów, co skutkuje bardziej naturalnym wyglądem fryzury. Metoda ta jest szczególnie polecana dla osób, które chcą uzyskać gęstsze, bardziej naturalne włosy bez długiego okresu rekonwalescencji. Taka bezpośrednia implantacja włosów w znieczuleniu miejscowym, brak blizn – to wszystko stanowi argumenty przemawiające za skorzystaniem z tej techniki.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk