przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Ćwiczenia grupowe dla kobiet w ciąży w Szczecinie

Ćwiczenia grupowe dla kobiet w ciąży w Szczecinie

Zapraszamy do Przychodni Medycznej Pramed na ćwiczenia dla kobiet w ciąży w Szczecinie. Zajęcia grupowe dla kobiet w ciąży to program o niskim poziomie intensywności, uwzględniający bezpieczeństwo przyszłych mam oraz przynoszący szereg korzyści dla zdrowia. W trakcie zajęć uczymy się jak pracować z oddechem, a także wzmacniamy te partie ciała, które wymagają tego właśnie w okresie oczekiwania na dziecko. Trening dla kobiet w ciąży to także przygotowanie do porodu. 

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży – jak mogą pomóc?

Ćwiczenia w ciąży dają szerokie spektrum korzyści dla przyszłej mamy i jej dziecka: 

  • poprawiają samopoczucie i dodają energii,łagodzą napięcie i stres,pozytywnie wpływają na jakość snu,pomagają utrzymać zdrową masę ciała,łagodzą dolegliwości związane z ciążą, takie jak: zaparcia, obrzęki kostek i nóg, bóle pleców,pozytywnie wpływają na układ oddechowy i wspomagają pracę płuc,poprawiają krążenie,obniżają ryzyko powikłań po ciąży, takich jak m.in. cukrzyca ciążowa czy nadciśnienie,wspomagają proces regeneracji połogowej,mają wpływ na kondycję po ciąży,przygotowują organizm do wysiłku porodowego,wzmacniają mięśnie brzucha, pleców, dna miednicy.
  • Ćwiczenia dla kobiet w ciąży na kręgosłup

Ćwiczenia te przeznaczone są dla kobiet na każdym etapie ciąży. Poziom intensywności ćwiczeń dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych pacjentek. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach daje najtrwalsze rezultaty. Warto z nich skorzystać szczególnie w przypadku uciążliwych dolegliwości bólowych – ćwiczenia dla kobiet w ciąży na kręgosłup pomogą złagodzić ból i poprawią jego ruchomość, co korzystnie wpłynie nie tylko na samopoczucie fizyczne, ale i psychiczne. 

Trening dla kobiet w ciąży – dlaczego warto? 

Ćwiczenia grupowe dla kobiet w ciąży to także wspaniała okazja, aby poznać inne przyszłe mamy, co daje możliwość wymiany doświadczeń, wzajemnego wsparcia czy motywacji i przebywania w bezpiecznej przestrzeni z osobami, które pragną zatroszczyć się o zdrowie swoje i swojego malucha. 

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk