przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Ćwiczenia instruktażowe z terapeutą w Szczecinie

Ćwiczenia instruktażowe z terapeutą w Szczecinie

Ćwiczenia instruktażowe z terapeutą w Szczecinie

Zapraszamy do Przychodni Medycznej Pramed na ćwiczenia instruktażowe z terapeutą w Szczecinie. 

Na czym polegają ćwiczenia instruktażowe z terapeutą?

Ćwiczenia instruktażowe to nauka ćwiczeń gimnastycznych pod nadzorem. Terapeuta udziela pacjentowi wskazówek dotyczących prawidłowego wykonywania określonych ruchów, a pacjent wykonuje polecenia. W ten sposób fizjoterapeuta może pacjentowi na bieżąco zwracać uwagę na popełniane błędy, a tym samym usprawniać wykonywanie poszczególnych czynności w taki sposób, aby był jak najbardziej optymalny i korzystny dla pacjenta. 

Ćwiczenia instruktażowe z terapeutą – korzyści

Ćwiczenia są dopasowywane do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta. Celem ćwiczeń instruktażowych jest poprawa mobilności oraz nauka prawidłowego wykonywania ruchów. Tego typu ćwiczenia mogą być przydatne w przypadku wielu schorzeń. Ich systematyczne wykonywanie połączone ze stosowaniem się do zaleceń lekarzy przynosi ogromne korzyści dla zdrowia. Gdy pacjent opanuje podstawy przekazane przez terapeutę może rozpocząć samodzielne wykonywanie ćwiczeń w domowym zaciszu.

Ćwiczenia instruktażowe z terapeutą dla seniorów

Ćwiczenia z terapeutą zyskują coraz większą popularność wśród seniorów. Chęć zmiany codziennych nawyków oraz poprawa mobilności i komfortu życia sprawia, że na zajęcia uczęszcza coraz więcej osób w starszym wieku. Zachęcamy wszystkich do zapisów na ćwiczenia z terapeutą w naszej Przychodni Medycznej.

Ćwiczenia instruktażowe – przeciwwskazania

Wykonywanie ćwiczeń nie jest wskazane, gdy pacjent niedawno przebył zabieg lub doskwierają mu uciążliwe dolegliwości bólowe

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk