przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Czy tabletki na problemy z potencję to skuteczne rozwiązanie?

Czy tabletki na problemy z potencję to skuteczne rozwiązanie?

Czy tabletki na problemy z potencję to skuteczne rozwiązanie?

Problemy z potencją, tudzież osiągnięciem erekcji i przedwczesną ejakulacją, to dolegliwości, z którymi zmaga się wielu dojrzałych mężczyzn. Ze względu na charakter problemów, wielu z nich nie decyduje się na wizytę u specjalisty, tylko poszukuje rozwiązania w tabletkach na potencję dostępnych bez recepty. Czy takie rozwiązanie jest skuteczne?

Skąd się biorą problemy z potencją?

Istnieje szereg różnych czynników, które mogą przyczyniać się do występowania problemów natury intymnej. W szczególności problemy z potencją są tzw. defektem towarzyszącym. Regularnie pojawiają się u pacjentów zmagających się z następującymi chorobami:

  • choroby sercowo-naczyniowe
  • cukrzyca
  • przerost prostaty
  • urazy kręgosłupa

To jednak nie wszystko! Przedwczesna ejakulacja czy niemożność osiągnięcia wzwodu może być wynikiem niezdrowego stylu życia. Według licznych publikacji naukowych, czynniki behawioralne stanowią coraz częstszą przyczynę problemów z potencją. Co gorsze, nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał w najbliższym czasie się odwrócić.

Jak przywrócić pełną sprawność seksualną i wyeliminować problemy z potencją?

Na wstępie pragniemy zaznaczyć, że wbrew temu co można przeczytać w wielu miejscach – przywrócenie pełnej sprawności jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście, w niektórych przypadkach to awykonalne, ale tylko w niektórych.

Specyfika problemu sprawia, że w pierwszej kolejności należy zadbać o zmianę stylu życia. Wiąże się z tym przede wszystkim metamorfoza odżywiania, zwiększenie aktywności fizycznej oraz specjalny czas na relaks.

Następnie, należy przejść do etapu leczenia, które należy konsultować ze specjalistą. Wszak, każdy przypadek jest inny, a co za tym idzie – metoda leczenia może być różna. Przy czym pragniemy zauważyć, że istnieją metody, które można stosować na własną rękę. Mamy tutaj na myśli:

  • naturalne suplementy diety na zwiększenie potencji
  • domowe mikstury, oparte na ekstraktach roślinnych, witaminach i minerałach

Czy tabletki na potencję to rozwiązanie skuteczne?

Tabletki na zwiększenie potencji dostępne bez recepty to grupa produktów, która cieszy się naprawdę sporą popularnością. Wynika to z faktu, iż jest to metoda:

  • przystępna cenowo
  • ogólnodostępna
  • i przede wszystkim: naprawdę skuteczna!

Warto jednak mieć świadomość, że wybór rozwiązań w tej formie jest naprawdę bardzo duży. I niestety, ale nie każdy dostępny specyfik gwarantuje takie same efekty. Wręcz – niektóre z dostępnych produktów są… mocno ograniczone jeśli chodzi o ich skuteczność.

Istnieje jednak szereg preparatów, o których w praktyce mówi się tylko dobrze, albo bardzo dobrze. Oczywiście, zakładając – że źródłem problemów nie są inne choroby czy urazy kręgosłupa, albowiem w takich przypadkach terapia powinna wyglądać inaczej.

Jak wybrać skuteczny preparat na potencję?

W związku z tym, że wybór preparatów na potencję dostępnych bez recepty jest naprawdę spory – wielu mężczyzn ma zagwozdkę: który ze środków wybrać?

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa bez rozpoznania przypadku. Pragniemy jednak przestrzec przed stosowaniem leków OTC na własną rękę. Zdecydowanie bezpieczniej stosować suplementy diety oparte na naturalnych ekstraktach roślinnych, witaminach i minerałach. Tego typu medykamenty nie powodują skutków ubocznych, a ich stosowanie jest zdecydowanie najbezpieczniejsze.

Wybór konkretnego suplementu warto oprzeć o opinie i analizę składu. Warto również korzystać z rankingów (tylko tych niezależnych, stworzonych przez użytkowników, a nie producentów). Ciekawym, rzetelnym zestawieniem jest te przygotowane przez ekspertów z serwisu Sfera Intymna, tj.: https://sferaintymna.pl/tabletki-na-potencje/.

Bezpieczeństwo stosowania tabletek na potencję bez recepty

Stosowanie tabletek na potencję może się wiązać z wystąpieniem efektów ubocznych, o których przeczytamy w ulotce dołączonej do preparatu (dotyczy leków OTC).

W przypadku suplementów diety opartych na składnikach naturalnych, ryzyko wystąpienia jakichkolwiek reakcji niepożądanych związane jest wyłącznie z nadwrażliwością na składnik danego suplementu diety. Oczywiście, produkty bazujące na naturalnych składnikach – mogą być nieco mniej skuteczne, jednakowoż – bezpieczeństwo jest w tym przypadku ważniejsze.

Pragniemy przy tym zauważyć, że stosując jakiekolwiek leki na potencję – zawsze należy zasięgać rady specjalisty: lekarza, farmaceuty lub dyplomowanego dietetyka. Zrozumienie działania konkretnych produktów opartych na substancjach leczniczych ma kluczowe znaczenie.

Czy stosowanie tabletek pozwala na uzyskanie trwałego efektu?

Tabletki na zwiększenie erekcji mogą okazać się niedostateczną bronią w walce o uzyskanie trwałych efektów, dlatego też nie należy ich rozpatrywać jako rozwiązania finalnego. Stanowią jednak idealną metodę wspomagającą dla metamorfozy stylu życia.

Ze względu na fakt, iż efekty zmiany trybu życia nie przychodzą natychmiastowo, tabletkoterapia może okazać się właściwym rozwiązaniem.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk