przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, która w ostatnich dekadach rozwija się w imponującym tempie. Zabiegi odmładzające oraz poprawiające wygląd okolic intymnych potrafią być nie tylko bardzo skuteczne, ale też rozwiązują wiele uciążliwych problemów związanych ze sferą intymności, seksualności i akceptacją swojego ciała. Co warto wiedzieć o ginekologii estetycznej i jakie są jej możliwości?

Czemu służy ginekologia estetyczna?

Zabiegi ginekologii estetycznej skupiają się na poprawie wyglądu miejsc intymnych, jednak nie ograniczają się jedynie do tego. Ginekologia estetyczna w rzeczywistości oferuje bardzo różnorodne procedury medyczne i pielęgnacyjne, które mają na celu nie tylko korektę wyglądu narządów płciowych, ale również poprawę ich funkcji, a także wyeliminowanie dolegliwości i dyskomfortu związanych z intymnymi miejscami ciała. W ramach ginekologii estetycznej wykonywane są również zabiegi odmładzające miejsca intymne i spowalniające efekty starzenia się narządów płciowych i ich okolic.

Jakie zabiegi oferuje ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna obejmuje różne typy zabiegów, zarówno korekty kształtu i wielkości narządów płciowych, którymi zajmuje się ginekologia plastyczna związana często z interwencją chirurgiczną, jak i nieinwazyjne zabiegi odmładzające miejsca intymne i je pielęgnujące. Te bywają całkowicie bezbolesne, nieinwazyjne i czasami nawet nie wymagają wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Zabiegi ginekologii estetycznej mogą też koncentrować się na różnych problemach. Ginekologia estetyczna oferuje pomoc m.in. w przypadku niezadowalającego wyglądu zewnętrznych narządów płciowych, ale też pozwala eliminować dyskomfort związany z nadmierną suchością stref intymnych, leczy dolegliwości poporodowe, łagodzi bóle, spowalnia procesy starzenia się okolic intymnych, a nawet poprawia i wzmacnia doznania seksualne.

Istnieją produkty, pozwalające przeprowadzić odmładzani miejsc intymnych we własnym zakresie – https://massmedica.com/produkt/co2liftv-5/

Które zabiegi ginekologii estetycznej są szczególnie popularne?

Niewątpliwie największym zainteresowaniem od zawsze cieszą się zabiegi ginekologii estetycznej, które gwarantują najlepsze efekty i najefektywniej przyczyniają się do poprawy jakości życia zeń korzystających. Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej to jednak nie tylko korekty plastyczne, których efekty widoczne są gołym okiem. Bardzo dużą popularność zyskały w ostatnim czasie również zabiegi, których celem jest odmładzanie okolic intymnych. Zabiegi odmładzające miejsca intymne rozwiązują kilka różnych problemów, przynoszą doskonałe rezultaty, a do tego pomagają kobietom w każdym wieku. Jedynym z zabiegów tego typu jest karboksyterapia miejsc intymnych, która poprawia wygląd i jakość skóry oraz jej nawilżenie w okolicach intymnych. Zabieg karboksyterapii od niedawna można również wykonać samodzielnie w ramach wygodnej i całkowicie bezbolesnej terapii domowej, a wszystko za sprawą innowacyjnego produktu CO2Lift V dostępnego dla polskich kobiet polskim dzięki staraniom renomowanej firmy Massmedica, która wprowadziła do sprzedaży wspominany odmładzający karboksy-żel oraz kilka innych równie nowatorskich preparatów rewolucjonizujących ginekologię i medycynę estetyczną.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk