Nieustanny rozwój technologiczny jest zauważalny właściwie w każdej dziedzinie ludzkiego życia. Szczególną istotną rolę ogrywa on w medycynie, w której umożliwia powszechny dostęp do nowoczesnych urządzeń działających dzięki nowatorskim technologiom. Tego typu urządzenia pozwalają na wdrażanie dużo skuteczniejszego i zdecydowanie bezpieczniejszego leczenia. Firma United Imaging Healthcare to specjalista w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań do diagnostyki obrazowej. Firma podnosi branżowe standardy, wprowadzając w swoich urządzeniach co rusz nowe, przełomowe i nigdzie wcześniej niespotykane rozwiązania.

United Imaging Healthcare – misja

Firma United Imaging Healthcare rozumie, jak ważną funkcję mają najnowsze technologie i w jaki sposób wpływają one na poziom jakości oraz warunków życia pacjentów i odpowiadających za ich leczenie oraz zdrowie – lekarzy czy pielęgniarek.  Dzięki tej wiedzy firma jest w stanie produkować i tworzyć maksymalnie zaawansowane urządzenia oraz inteligentne rozwiązania informatyczne dla branży medycznej. Kluczem do skutecznego leczenia pacjentów jest nieprzerwany dostęp do nowoczesnych odkryć technologicznych w zakresie diagnostyki obrazowej.

Co warto wiedzieć o United Imaging Healthcare?

United Imaging Healthcare jest założoną w 2011 roku innowacyjną firmą z branży medycznej. Ma swój początek w Szanghaju, a centra naukowo-badawcze, którymi dysponuje, znajdują się w: Stanach Zjednoczonych, Chinach i nie tylko. Prawie połowa zatrudnionych przez nią osób to pracownicy w bezpośredni sposób związani z przodującymi ośrodkami badawczymi rozsianymi po całym globie. Międzynarodowe kontakty umożliwiają przekazywanie wiedzy oraz transfer technologii, wspierając przez to działania firmy i rozwój całej branży medycznej. Na dzień dzisiejszy z rozwiązań proponowanych przez firmę United Imaging Healthcare korzystają ponad trzy tysiące szpitali na całym świecie.

Diagnostyka obrazowa XXI wieku. Oferta United Imaging Healthcare.

Oferta United Imaging Healthcare

Polskie szpitale mogą wybierać z asortymentu United Imaging Healthcare zaawansowane urządzenia do diagnostyki obrazowej, takie jak: aparaty RTG, rozwiązania z zakresu medycyny nuklearnej, tomografii komputerowej czy rezonansu magnetycznego. Wszystkie dostępne w asortymencie marki rozwiązania są tworzone na podstawie bieżących potrzeb użytkowników. Tworząc je, bierze się także pod uwagę trendy i kierunki, w jakich podąża szeroko pojęta branża medyczna. Zastosowane w urządzeniach marki nowoczesne technologie są w stanie dostarczać coraz to lepszej jakości wyniki badań, umożliwiające lepszą, bardziej skuteczną diagnostykę i leczenie.

Każde życie jest ważne

Wypuszczając na rynek coraz to nowsze, przełomowe, nowatorskie i innowacyjne rozwiązania, firma dokłada cegiełkę do rozwoju branżowych standardów. Misją United Imaging Healthcare, w wyjątkowo trudnym czasie choroby, jest zapewnienie każdemu pacjentowi dostępu do najbardziej zaawansowanych technologii i światowej klasy standardów opieki medycznej, bo każde życie jest tak samo ważne.

Zadzwoń Teraz
Twój Koszyk