Diagnostyka obrazowa XXI wieku. Oferta United Imaging Healthcare.

Umów Wizytę

Diagnostyka obrazowa XXI wieku. Oferta United Imaging Healthcare.

Maj 4, 2021
Nieustanny rozwój technologiczny jest zauważalny właściwie w każdej dziedzinie ludzkiego życia. Szczególną istotną rolę ogrywa on w medycynie, w której umożliwia powszechny dostęp do nowoczesnych urządzeń działających dzięki nowatorskim technologiom. Tego typu urządzenia pozwalają na wdrażanie dużo skuteczniejszego i zdecydowanie bezpieczniejszego leczenia. Firma United Imaging Healthcare to specjalista w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań do diagnostyki obrazowej. Firma podnosi branżowe standardy, wprowadzając w swoich urządzeniach co rusz nowe, przełomowe i nigdzie wcześniej niespotykane rozwiązania.

United Imaging Healthcare – misja

Firma United Imaging Healthcare rozumie, jak ważną funkcję mają najnowsze technologie i w jaki sposób wpływają one na poziom jakości oraz warunków życia pacjentów i odpowiadających za ich leczenie oraz zdrowie – lekarzy czy pielęgniarek.  Dzięki tej wiedzy firma jest w stanie produkować i tworzyć maksymalnie zaawansowane urządzenia oraz inteligentne rozwiązania informatyczne dla branży medycznej. Kluczem do skutecznego leczenia pacjentów jest nieprzerwany dostęp do nowoczesnych odkryć technologicznych w zakresie diagnostyki obrazowej.

Co warto wiedzieć o United Imaging Healthcare?

United Imaging Healthcare jest założoną w 2011 roku innowacyjną firmą z branży medycznej. Ma swój początek w Szanghaju, a centra naukowo-badawcze, którymi dysponuje, znajdują się w: Stanach Zjednoczonych, Chinach i nie tylko. Prawie połowa zatrudnionych przez nią osób to pracownicy w bezpośredni sposób związani z przodującymi ośrodkami badawczymi rozsianymi po całym globie. Międzynarodowe kontakty umożliwiają przekazywanie wiedzy oraz transfer technologii, wspierając przez to działania firmy i rozwój całej branży medycznej. Na dzień dzisiejszy z rozwiązań proponowanych przez firmę United Imaging Healthcare korzystają ponad trzy tysiące szpitali na całym świecie.

Oferta United Imaging Healthcare

Polskie szpitale mogą wybierać z asortymentu United Imaging Healthcare zaawansowane urządzenia do diagnostyki obrazowej, takie jak: aparaty RTG, rozwiązania z zakresu medycyny nuklearnej, tomografii komputerowej czy rezonansu magnetycznego. Wszystkie dostępne w asortymencie marki rozwiązania są tworzone na podstawie bieżących potrzeb użytkowników. Tworząc je, bierze się także pod uwagę trendy i kierunki, w jakich podąża szeroko pojęta branża medyczna. Zastosowane w urządzeniach marki nowoczesne technologie są w stanie dostarczać coraz to lepszej jakości wyniki badań, umożliwiające lepszą, bardziej skuteczną diagnostykę i leczenie.

Każde życie jest ważne

Wypuszczając na rynek coraz to nowsze, przełomowe, nowatorskie i innowacyjne rozwiązania, firma dokłada cegiełkę do rozwoju branżowych standardów. Misją United Imaging Healthcare, w wyjątkowo trudnym czasie choroby, jest zapewnienie każdemu pacjentowi dostępu do najbardziej zaawansowanych technologii i światowej klasy standardów opieki medycznej, bo każde życie jest tak samo ważne.

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin