przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Dlaczego warto kupić kołdrę antyalergiczną?

Dlaczego warto kupić kołdrę antyalergiczną?

Bardzo istotną kwestią jest to, aby stworzyć sobie warunki do komfortowego wypoczynku. Znaczenie ma przede wszystkim wygodny materac i odpowiednio wyprofilowana poduszka, która zapewnia przyjęcie prawidłowej pozycji ciała podczas snu. Na tym jednak nie koniec, bardzo ważna jest również kołdra. Przy jej wyborze należy mieć na uwadze szereg istotnych kwestii, typu rodzaj wypełnienia czy materiał wykonania. Godne polecenia są kołdry antyalergiczne, po które warto sięgać nawet w przypadku braku alergii. Będą one szczególnie wskazane dla dzieci, które są podatne na rozmaite alergeny. Niektórych uczulają roztocza kurzu domowego, dlatego warto temu przeciwdziałać, a kołdra antyalergiczna sprawdza się rewelacyjnie.

Czym wyróżnia się kołdra antyalergiczna?

Kołdry dla alergików mają wypełnienie, które nie uczula. Są wolne od produktów pochodzenia naturalnego i zwierzęcego. Stosuje się wypełnienie syntetyczne, które nie powoduje żadnej reakcji alergicznej. Można powiedzieć, że kołdry antyalergiczne są naturalne dla organizmu, bezpieczne w użyciu. Warto się w nie zaopatrzyć w celu poprawienia jakości snu, pozbycia się z otoczenia problematycznych roztoczy. Pościel antyalergiczna przeciwdziała rozwojowi roztoczy i eliminuje już istniejące. Na tym jednak zalety się nie kończą, jest ich znacznie więcej. Te innowacyjne kołdry zapewniają komfort termiczny, zapobiegają ucieczce ciepła podczas chłodnych dni i chronią przed przegrzaniem. Można liczyć na przepuszczalność powietrza i odprowadzanie wilgoci. Znika problem z nocnym wybudzaniem na skutek wzmożonego pocenia, które powoduje dyskomfort. Jeśli komuś zależy na zdrowym śnie w cieple, z dala od alergenów, to powinien zdecydować się na zakup kołdry antyalergicznej. Warto sprezentować ją wszystkim domownikom, za co z pewnością będą bardzo wdzięczni. Sen to przecież podstawa do zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.

Co przemawia za wyborem poduszek dla alergików?

Zaletą kołder alergicznych jest to, że łatwo utrzymać je w czystości. Mogą być prane w wysokich temperaturach, co niszczy skutecznie chorobotwórcze drobnoustroje. Roztocza również giną w wysokiej temperaturze. Kołdry antyalergiczne dostępne są w różnych rozmiarach, więc dla każdego znajdzie się odpowiedni model, występują nawet w wersji dla par. Kołdry antyalergiczne mogą być syntetyczne lub jedwabne. W przypadku tych pierwszych nie trzeba martwić się o utratę pierwotnych właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Jeśli komuś zależy na produkcie wysokiej jakości, to powinien wybrać kołdrę jedwabną, która wykazuje działanie prozdrowotne. Nie gromadzą się na niej roztocza ani kurz. Można liczyć na wysokie walory estetyczne i poprawę jakości snu. W sprzedaży znajdują się kołdry antyalergiczne typu cztery pory roku, czyli uniwersalne, które mogą być używane przez cały rok. Można je polecić alergikom, astmatykom, osobom mającym problemy z płucami lub wrażliwą skórą. Jest to świetna inwestycja dosłownie dla każdego, niezależnie od wieku. Kołder antyalergicznych używa się w domach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, kurortach itd.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk