przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Dni Otwarte w Przychodni Pramed

Serdecznie zapraszamy Państwa na Dni Otwarte w Przychodni Medycznej Pramed  przy ul. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 w Szczecinie. Dni Otwarte odbędą się 5 lutego 2022 r. w godz. 10:00 – 14:00. 

Inicjatywa ta powstała w związku z otwarciem nowej filii naszej Przychodni. Chcąc nieustannie się rozwijać, poszerzyliśmy zakres naszej działalności między innymi o zabiegi rehabilitacyjne.  

Dni Otwarte to idealna okazja, by skorzystać z bezpłatnych ćwiczeń i zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia. Pragniemy, aby nasze zajęcia ruchowe służyły poprawie Państwa kondycji zdrowotnej oraz lepszemu samopoczuciu. Mamy nadzieję, że oferowany przez nas program ćwiczeń zachęci Państwa do aktywnego i regularnego uczestnictwa w naszych zajęciach.  

W trakcie Dni Otwartych będą mogli Państwo uczestniczyć w następujących zajęciach: 

godz. 10:00 – Zajęcia “Zdrowy kręgosłup”  

Zajęcia na “Zdrowy kręgosłup” to doskonały rodzaj profilaktyki oraz łagodzenia dolegliwości bólowych. Skierowane są m.in. do osób, które na co dzień spędzają sporą ilość czasu w pozycji wymuszonej, siedzącej lub wykonują pracę, która obciąża plecy. W trakcie tych zajęć nauczymy Cię także, w jaki sposób zachować zdrową dla kręgosłupa postawę ciała. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o swój kręgosłup.  

godz. 11:00 – Ćwiczenia grupowe dla seniorów 

Co konkretnie dają ćwiczenia osobom starszym? Gimnastyka dla seniorów to gwarancja poprawy samopoczucia, wsparcie sprawności ciała, poprawa krążenia, lepsza wydolność układu oddechowego oraz wspaniała okazja do nawiązania nowych znajomości!  

godz. 12:00 – Trening mięśni dna miednicy 

Trening mięśni dna miednicy jest szczególnie ważny dla kobiet. Choć rzadko się o tym mówi, w Polsce ok. 2-3 miliony kobiet cierpi na przewlekłe nietrzymanie moczu. Trening mięśni dna miednicy zapobiega obniżaniu się narządów rodnych, poprawia ukrwienie tkanek oraz wzmacnia mięśnie.  

godz. 13:00 Ćwiczenia “Body Shape” 

Body Shape to rodzaj zajęć, w trakcie których skupiamy się na rzeźbie całego ciała. Body Shape to nie tylko niesamowity zastrzyk energii – regularne uczestnictwo w ćwiczeniach jest skuteczne w modelowaniu trudnych partii ciała. Modelujemy m.in. brzuch, uda i pośladki! 

Prosimy o zapisywanie się na zajęcia online. Ilość miejsc jest ograniczona. Do zobaczenia 5 lutego w Przychodni “Pramed”.  


Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk