przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Dużo pracujesz przy komputerze? Wybierz kompletne okulary do komputera z antyrefleksem

Dużo pracujesz przy komputerze? Wybierz kompletne okulary do komputera z antyrefleksem

Bolące, zmęczone i czerwone oczy to najczęstszy problem, jaki spotyka tych, którzy długo i intensywnie pracują przy komputerze. Delikatne gałki oczne potrzebują wsparcia nie tylko w postaci odpowiedniego odpoczynku, ale również w formie okularów z antyrefleksem. Sprawdź, w czym pomóc może ten produkt. 

Nie tylko wady wzroku oznaczają konieczność wykorzystywania okularów w codziennej pracy. Niebieskie światło emitowane przez ekrany komputerów i tabletów sprawiają, że konieczne jest przyjrzenie się dodatkowej ochronie oczu. Okulary ochronne znacznie wspomagają pracę i spędzanie czasu wolnego przed ekranami. 

Kompletne okulary do komputera z antyrefleksem — postaw na jakościowe produkty 

Szkła okularowe mogą pełnić różne funkcje. Przede wszystkim, budują okulary korekcyjne i stają się ich podstawową częścią. Jeśli na co dzień masz do czynienia z ekranem komputera, wybierz kompletne okulary do komputera z antyrefleksem. Produkty z powłoką antyrefleksyjną niwelują zmęczenie oczu, odbijają niebieskie światło, a dzięki temu pozwalają pozbyć się zaczerwienienia oczu i problemów z prawidłowym widzeniem. Praca przy sztucznym oświetleniu potrafi bardzo zmęczyć delikatne gałki oczne, dlatego powłoka antyrefleksyjna umożliwia znacznie zwiększyć komfort korzystania z komputerów. 

Jakościowe szkła okularowe i praca, jaką wykonują

Zmęczenie oczu wynikające z długiego siedzenia przed komputerem może prowadzić nie tylko do zaczerwienienia, ale powoduje także suchość oczu, bóle głowy i problemy z prawidłowym widzeniem. Kompletne okulary do komputera z antyrefleksem i ich noszenie pozwalają na znaczne odciążenia oczu i poprawiają wzrok. Praca przed ekranem komputera w okularach z antyrefleksem przynosi znacznie lepszy komfort. Dzięki temu spędzany przy komputerze czas wydaje się dużo bardziej znośny, organizm nie przemęcza się tak mocno, a oczy nie są narażone na pojawianie się problematycznych wad wzroku. Okulary odbijające niebieskie światło sprawdzą się u wszystkich użytkowników, którzy przy komputerze spędzają przynajmniej 4 godziny i więcej. Jakość widzenia zostaje znacznie poprawiona, komfort pracy zwiększony, a Ty możesz cieszyć się z nowych soczewek okularowych, ułatwiających i upłynniających wykonywanie codziennych czynności. 

Nie musisz posiadać wady wzroku, aby móc chronić swoje oczy przy pomocy antyrefleksu. Okulary zerówki również mogą posiadać dodatkowe zabezpieczenie w postaci antyrefleksu. Wybierz jakościowe okulary do domu i pracy. Postaw na sprawdzone okulary z właściwą ochroną.  

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk