przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

e-Recepta w czasie świąt

Okres świąteczny to niezwykle intensywny czas dla każdej z branż i nie inaczej jest w przypadku branży medycznej, która z powodu sezonowych chorób i infekcji jest niezwykle przeciążona. Na szczęście doskonale sprawdza się w Polsce temat telemedycyny i dzięki temu, żadna e-Recepta nie zostanie zapomniana, więc nasze zdrowie jest bezpieczne.

Postaw siebie na pierwszym miejscu

Świąteczny pęd dotyka każdego i nie ma osoby, której dopadłaby wpadka związana z pamięcią o danym przedmiocie, czy czynności. Nie inaczej jest w kwestii naszego zdrowia, które w tym okresie jest wystawione na próbę wytrzymałości. Rok w rok badamy swoje granice i nieświadomie je przekraczamy, jednak, jednocześnie robiąc sobie krzywdę. Ten pęd wciąga nas w maszynkę, w której biegamy bez opamiętania i zapominamy, że w tym okresie powinniśmy się skupić przede wszystkim na sobie, na swoich potrzebach związanych z wszelkimi dobrami, ale na piedestale powinniśmy postawić swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Czas w końcu nauczyć się stawiać siebie na pierwszym miejscu.

Z racji specyfiki grudnia warto powoli przygotowywać się do tego okresu odrobinę wcześniej, jeśli przyjmujemy leki na stałe, należy pamiętać, aby e-Recepta, która umożliwi nam wykup leków nie straciła swojego terminu ważności, a jeśli wiemy, że nie zdążymy jej zrealizować, należy umówić się do lekarza, aby wystawił nową z odpowiednią datą.

Rozwiązanie dla zapominalskich

Możliwości jest wiele, więc prawdopodobieństwo zapomnienia o wizycie u lekarza, czy wykupieniu leków jest bardzo wysokie, a z racji okresu grypowego, możliwość dostania się do swojego lekarza POZ bądź lekarza specjalisty. Na nasze szczęście istnieje wiele platform medycznych, na których lekarze z każdej dziedziny udzielają porad o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu widmo braku leków w okresie świątecznym znika.

Jedną z takich platform, która zrzesza lekarzy i specjalistów z każdego zakątka Polski jest haloDoctor.pl, która jest najpopularniejszą platformą medyczną w naszym kraju. Obsługa związana z rejestracją na wizytę do danego lekarza jest niezwykle łatwa, ponieważ wystarczy odnaleźć interesującego nas lekarza, wybrać wygodną dla nas datę i godzinę, i na końcu opłacić konsultację. Po tych trzech krokach zostaje oczekiwanie na wizytę, która odbędzie się w wybranej przez nas formie. Podczas konsultacji e-Recepta zostanie wystawiona i pojawi się w ciągu kilku minut u pacjenta SMS z kodem recepty oraz na naszym profilu IKP.

Realizacja i e-Recepta w tle

Niepotrzebnie mamy obawy dotyczące faktu, gdy nasza e-Recepta została wystawiona podczas konsultacji online. lekarze prowadzący teleporady są takimi samymi lekarzami jak Ci, którzy nas przyjmują w gabinecie, a nawet wielu z nich prowadzi praktyki stacjonarnie oraz online.

Teleporada bez względu na to, czy będzie w formie telefonicznej, w formie wideorozmowy, czy czatu pisanego na platformie jest konsultacją, która ma na celu poradę dotyczącą naszego problemu zdrowotnego. Jeżeli będzie potrzeba, to lekarz ma prawo wystawić podczas takiej konsultacji e-Zwolnienie, czy e-Skierowanie do specjalisty, który zajmie się dalszą diagnostyką. W sytuacji, gdy nasze zdrowie tego wymaga, zostanie również wystawiona e-Recepta, która dotrze do nas zgodnie z naszymi ustawieniami na profilu Internetowego Konta Pacjenta. W przypadku osób, które nie posiadają takowego konta, lekarz przedyktuje dla pacjenta 4 cyfrowy kod, który podaje się wraz z numerem PESEL w punkcie aptecznym, dodatkowo też wszelkie informacje o dawkowaniu lekarz przekaże podczas konsultacji.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk