Choroba alkoholowa to problem, z którym trudno poradzić sobie samodzielnie. Jednym z najczęściej wybieranych sposobów, który jednocześnie charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością jest esperal. Lek ma formę tabletek, aplikowanych podskórnie, najczęściej w okolicy pośladków, ewentualnie łopatek. Zaszycie alkoholowe jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i trwającym zaledwie kilka chwil.  Dzięki temu, chorzy nie muszą rezygnować z wykonywania swoich codziennych obowiązków, a dodatkowo mogą zachować pełną dyskrecję. Esperal stanowi element terapii awersyjnej, ukierunkowanej na wzbudzenie u chorego wstrętu do alkoholu i lęku przed jego spożyciem.

Nawet przy niewielkiej dawce trunku można spodziewać się negatywnych konsekwencji. Już po kilkunastu minutach występują drgawki, nudności, silne uczucie lęku, zawroty oraz przyspieszona akcja serca. W skrajnych przypadkach dochodzi do zapaści, uszkodzenia wątroby, a nawet zgonu. Z tego powodu decyzja o aplikowaniu wszywki musi być wynikiem osobistych refleksji chorego, a nie wynikiem nacisku ze strony bliskich.

Jednym z miast gdzie aplikuje się esperal jest Szczecin. Jakie kliniki cieszą się najlepszymi opiniami?

1. Alko.doctor

Klinika jest polecana wszystkim osobom, którym zależy na indywidualnym podejściu, konkurencyjnych cenach oraz przyjaznym nastawieniu. Cennik za esperal jest dostępny na całodobowej infolinii. Dodatkowo konsultanci udzielają wszelkich informacji dotyczących samego zabiegu. Wszywka alkoholowa jest aplikowana w komfortowych warunkach, bezstresowo dla pacjenta. Dobra renoma kliniki wynika również z fachowości profesjonalnej kadry.

Strona: http://alko.doctor

2. Leczenieuzaleznien24.pl

To kolejna klinika ze Szczecina aplikująca esperal. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalne wykonanie usługi, fachową opiekę oraz pełną dyskrecję. Zabieg przebiega szybko i bezboleśnie, w przyjaznej atmosferze. Uzupełnieniem terapii może być detoks, który jest ukierunkowany na odtrucie organizmu oraz złagodzenie zespołu objawów abstynencyjnych. Wyżej opisana usługa również jest dostępna w gabinecie.

Strona: https://leczenieuzaleznien24.pl/szczecin/esperal/

3. Nasz-gabinet.pl

Klinika oferuje chorym możliwość wyboru trzech pakietów związanych z aplikowaniem esperalu w Szczecinie. Dzięki temu z jej usług mogą skorzystać zarówno osoby, którym zależy na najbardziej ekonomicznej wersji, jak i ci, którzy poszukują większego komfortu, dodatkowych konsultacji lekarskich oraz zwiększonej dawki leku. Cena za esperal jest dostępna na stronie internetowej kliniki. Osoby, które rozważają wykonanie zabiegu, mogą uzyskać komplet informacji korzystając z konsultacji telefonicznych.

Strona: https://nasz-gabinet.pl/szczecin/esperal/

4. Perfect.clinic

Osoby korzystające z usług tej szczecińskiej kliniki mogą liczyć na profesjonalne wykonanie wszycia, pełną dyskrecję oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Lekarze dbają również o maksymalnie estetyczny wygląd skóry po zabiegu. Oferta kliniki obejmuje także wlewy witaminowe, ukierunkowane na uzupełnienie niedoborów minerałów i mikroelementów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, których organizm znajduje się w stanie dużego wycieńczenia.

Strona: http://perfect.clinic/

Autor: dr Kamil Wszywkiewicz

 

undefined

Zadzwoń Teraz
Twój Koszyk