Długi czas spędzony za biurkiem, może wiązać się z chronicznymi bólami kręgosłupa. Z pomocą naszym zmęczonym plecom przychodzą fotele do masażu. Kiedy warto kupić taki fotel i na co zwracać uwagę przy jego zakupie? Postaramy się rozwiać wszystkie dręczące Was wątpliwości.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Fotele do masażu – czy warto w nie inwestować
  • Fotele do masażu– gdzie szukać sprawdzonych modeli

Fotele do masażu zdobywają coraz większe grono entuzjastów. Na polskim rynku znajdziemy wiele ciekawych modeli foteli z masażem. Poniżej podpowiemy, jak nie zgubić się w tym gąszczu informacji.

Fotel z masażem- czy to w ogóle ma sens?

Fotel z masażem to dla wielu osób wciąż namiastka luksusu. Tymczasem fotele masujące to dobra inwestycja w nasze zdrowie oraz lepszą kondycję.  W chwili zakupu fotela masującego, musimy odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytanie: dla kogo kupujemy fotel? Nasze indywidualne preferencje są w tym momencie najważniejsze i nie wolno nam o tym zapominać. Kupując fotel dla siebie, pamiętajmy o naszych ewentualnych schorzeniach, ponieważ nie wszystkie urazy i dolegliwości kręgosłupa, pozwalają na regularne korzystanie z fotela do masażu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, dobrze jest skonsultować zakup krzesła w trakcie wizyty u specjalisty.

Przy wyborze fotela masującego warto także zwrócić uwagę na intensywność masażu. Siła nacisku powinna być dopasowana do naszych indywidualnych preferencji. Na rynku są dostępne modele z funkcją delikatnego masażu o charakterze relaksacyjnym lub fotele z masażem o dużym natężeniu. Podczas zakupu fotela zwracajmy uwagę także na proponowane opcje dotyczące pozycji masażu, ponieważ one również mają wpływ na jakość i moc masażu.

Gdzie szukać ciekawych modeli foteli z masażem?

Fotele masujące różnego typu bez trudu kupimy w wyspecjalizowanych sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Warto inwestować w modele dobrej jakości, których koszty zakupu zwrócą nam się z biegiem lat. Doskonałym przykładem ciekawego modelu jest fotel z masażem Rest Lords, który jest modelem z wieloma funkcjami. Idealnie sprawdzi się jako fotel do domowego lub pracowniczego pokoju relaksu. Z pewnością fotele z masażem to produkt idealny dla osób, które mają siedzący tryb pracy i ich kręgosłup, poprzez dolegliwości, wręcz domaga się masowania. Fotele z masażem to również sposób na ciekawe wyposażenie pokoju relaksacyjnego w zakładzie pracy, gdzie pracownicy mogą w przerwie zrelaksować się i chwilę odpocząć. Fotele z masażem spotkamy także w strefach wypoczynkowych dużych hoteli lub obiektów SPA.

Zadzwoń Teraz
Twój Koszyk