przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Fotele masujące Rest Lords – z nimi zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie

Fotele masujące Rest Lords – z nimi zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie

Rest Lords to firma, która oferuje wysokiej jakości fotele masujące. W swojej ofercie posiada m. in. urządzenia, które zdobyły certyfikaty sprzętu medycznego. Dwa modele – Fujiiryoki JP3000 i Bodyfriend Phantom Care, wyróżniają się na tle innych, oferując nie tylko relaks, ale także znaczący wpływ na zdrowie i jakość życia użytkowników.

Fujiiryoki JP3000 – sztuczna inteligencja 5D AI+ dla Twojego zdrowia

Fotel masujący Fujiiryoki JP3000 to prawdziwe arcydzieło technologii i wykonania. Fotel w czasie rzeczywistym dobiera intensywność masażu, dostosowując go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wyposażony w zaawansowaną sztuczną inteligencję 5D AI+, analizuje i podwójnie skanuje kręgosłup, aby dostarczyć masaż dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.

Fujiiryoki JP3000 oferuje aż 53 różne techniki masażu, które obejmują całe ciało, a także indywidualne partie mięśni. Posiada unikalne programy rozciągania, które obejmują całe ciało, a także indywidualne partie mięśni, mogą one pomóc w poprawie elastyczności. Fotel ten oferuje także masaż stóp shiatsu, który nie tylko relaksuje, ale również poprawia krążenie i ogólną kondycję.

Fujiiroki stawia na klasyczne, stonowane kształty i kolory, które z pewnością dopasują się do większości wnętrz i zdecydowanie nadadzą im charakteru. 

Bodyfriend Phantom Care – terapia dla umysłu i ciała

Kolejnym modelem z certyfikatem medycznym dostępnym w ofercie Rest Lords jest Bodyfriend Phantom Care. Ten fotel masujący nie tylko dba o ciało, ale także o umysł użytkownika. Posiada specjalne tryby masażu, które wpływają na aktywność mózgu i stabilność emocjonalną. Masaż jest połączony z muzyką i dźwiękami binauralnymi, co tworzy niepowtarzalne doświadczenie relaksacyjne.

Bodyfriend Phantom Care to nie tylko fotel masujący, to prawdziwa oaza spokoju i odprężenia. Dzięki połączeniu masażu z dźwiękami, można osiągnąć pełen relaks zarówno dla ciała, jak i umysłu. To innowacyjne podejście do terapii, które sprawia, że ten fotel jest wyjątkowy na rynku. Niebanalne, ultranowoczesne kształty fotela znakomicie odnajdą się w designerskich pomieszczeniach.

Rest Lords jako ekspert w dziedzinie foteli masujących

Jeśli zależy Ci na zdrowiu i poprawie jakości życia, warto zaufać ekspertom w dziedzinie foteli masujących. Rest Lords oferuje najlepsze fotele masujące, które są w stanie znacząco wpłynąć na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Fujiiryoki JP3000 i Bodyfriend Phantom Care to urządzenia, które nie tylko dostarczą Ci relaksu, ale również przyczynią się do poprawy Twojego zdrowia – zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Nie czekaj – sprawdź ofertę i wybierz swój własny fotel z masażem!

Artykuł Sponsorowany

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk