przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Idealny basen na działkę
Własny basen kojarzy się z letnim wypoczynkiem na działce: świeci słońce, wesoło śpiewają ptaki, pani domu kołysze się na hamaku, a dzieci beztrosko się w nim pluskają. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na ogromny, murowany basen, cały w kafelkach. Aby miło spędzić czas i skutecznie zrelaksować się czy wypocząć po ciężkim tygodniu pracy, wystarczy mniejszy model – dmuchany.

Rodzaje basenów

W sklepach dostępne różne baseny: od całkiem małych, przeznaczonych dla najmłodszych dzieci, aż po ogromne modele, w których nawet osoby dorosłe mogą swobodnie popływać. Ze względu na rodzaj konstrukcji baseny można podzielić na 3 kategorie:

  • dmuchane,
  • rozporowe,
  • ze stelażem.

Baseny dmuchane

Basen dmuchany, jak sama nazwa wskazuje, powstaje w wyniku wypełnienia powietrzem jednej lub kilku zamkniętych komór (podobnie, jak dmuchany materac). Ciśnienie powietrza w komorach zapewnia stabilność i skutecznie utrzymuje kształt basenu. Zazwyczaj jest on okrągły, a jego średnica nie przekracza dwóch metrów. Wśród tego typu modeli wyróżniają się brodziki o przeróżnych kształtach i kolorach, przeznaczone dla najmłodszych oraz tzw. place zabaw. Przyjmują one kształty zwierząt, muchomorów, zjeżdżalni itp., zapewniając dzieciom doskonałą zabawę i sprawiając im ogromną radość.

Baseny rozporowe

Baseny rozporowe są wyższe i mają większą średnicę – nawet 3,6 metra. Mogą posiadać górny, nadmuchiwany pierścień, który zwiększa komfort użytkowania. Stabilność tego typu basenów utrzymywana jest przez wysokie ciśnienie wody, panujące we wnętrzu. Baseny rozporowe wykonane są z bardzo wytrzymałych, sztywnych materiałów, odpornych na rozerwanie. Wyposaża się je w pompę z filtrem, która ułatwia utrzymanie wody w czystości oraz zawór spustowy, umożliwiający szybkie opróżnienie basenu pod koniec sezonu.

Baseny stelażowe

Basen ze stelażem posiada wytrzymałą, stabilną, metalową konstrukcję, dzięki czemu miewa bardzo duże rozmiary, nawet 6 x 3 x 1,4 metra. Z powodzeniem może w nim pływać kilka osób dorosłych na raz. Odmianą basenów stelażowych są modele panelowe, zbudowane z pojedynczych paneli. Baseny te wyposażone są w pompy filtrujące oraz drabinki.

Prawdziwym hitem ostatnich czasów są ogrodowe baseny SPA z hydromasażem oraz baseny rodzinne, wyposażone w siedziska z oparciami na plecy, w których cała rodzina będzie wspaniale się bawić.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk