przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Igły motylkowe – najdokładniejszy sposób pobierania krwi

Igły motylkowe – najdokładniejszy sposób pobierania krwi

Igły do pobierania krwi mogą występować w różnorodnych formach. Dla uzyskania sterylności i możliwości dokładnego wkłucia warto sięgać po wyjątkowe produkty, które świetnie sprawdzą się w konkretnym zastosowaniu i z pewnością będą odpowiadały potrzebom pacjentów. Świetnie sprawdzą się w swoim zadaniu igły typu motylek, które dzięki swojej konstrukcji pozwalają na bardzo dokładne wkłucie się w konkretne miejsce i bardzo łatwe pobranie krwi. Dzięki temu można znacząco ograniczyć ryzyko nietrafienia w żyłę i pojawienia się u pacjentów rozległych krwiaków. Tego rodzaju igły są w stanie ułatwić pracę zarówno doświadczonym pielęgniarkom, jak i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją pracę w branży medycznej. 

Motylki do pobierania krwi to wysoka wygoda pracy

Personel medyczny powinien mieć zagwarantowane przede wszystkim wygodne warunki do wykonywania swojej pracy i korzystać z profesjonalnych narzędzi, które gwarantują to, że możliwe będzie łatwe odpowiadanie na potrzeby pacjentów. Igła motylkowa jest tego rodzaju rozwiązaniem, który znacząco wpływa na łatwość wykonywania wszystkich powierzonych obowiązków i daje możliwość bardzo wygodnego pobierania krwi. Elastyczne skrzydełka zamontowane bezpośrednio przy igle można położyć na skórze i dokładnie nakierować igłę w konkretny punkt. Dzięki temu, że skrzydełka są odpowiednio dużych rozmiarów to pozwalają na bardzo łatwe operowanie igłą. Dają możliwość wkłucia się nawet w bardzo niewielkie żyły. Produkt stanowi nowoczesne rozwiązanie, nad którym jak najbardziej warto się zastanowić. Dostępne w atrakcyjnej cenie igły mogą w bardzo wielu gabinetach zwiększać komfort pracy i czynić pobierania krwi niezwykle łatwym procesem.

Igły motylek – coraz częściej stosowane w medycynie

Coraz więcej placówek medycznych, które zajmują się pobieraniem krwi stawia na tego typu igły. Komfort korzystania z nich i możliwość zaoferowania dla pacjentów najlepszej jakości usług wpływa bowiem na to, że zainwestowanie w tego rodzaju produkty będzie miało jak najbardziej sens. Dobrej jakości igła ma olbrzymi wpływ na komfort realizowania usług związanych z pobieraniem krwi. Wpływa zarówno na zadowolenie pacjentów, jak i ułatwia pracę personelu medycznego, który ma możliwość oferowania zdecydowanie dokładniejszych usług. Sama igła dodatkowo może być połączona wężykiem ze specjalnym zbiornikiem, do którego transportowana jest krew. Zbiornik wyposażony jest oczywiście w skalę, która pozwala łatwo kontrolować ilość pobranej krwi. Wężyk i zbiornik dostępny w zestawie z igłą daje możliwość próżniowego pobierania krwi.

Na co zwracać uwagę kupując igły typu motylek?

Przede wszystkim kupując tego rodzaju igły należy skoncentrować się na ich pochodzeniu. Warto wybierać renomowane sklepy, które specjalizują się w oferowaniu produktów medycznych i które posiadają w swojej ofercie jedynie najlepszej jakości produkty. Igła motylkowa powinna być przechowywana w odpowiednich warunkach i powinna być idealnie sterylna. Dzięki temu będzie bezpieczna w stosowaniu i do krwi pacjenta z pewnością nie przedostaną się żadne zanieczyszczenia.

Warto również wybrać produkt, który spełni konkretne oczekiwania i będzie odpowiedni do konkretnego zastosowania. W zależności od potrzeb można sięgnąć po igły z wężykiem lub bez. 

Najlepsze sklepy są w stanie zaoferować igły do pobierania krwi, które sprawdzą się w zastosowaniach medycznych i będą w pełni bezpieczne w stosowaniu. Dzięki temu spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Sięgnięcie po tego rodzaju produkty będzie miało jak najbardziej sens. 

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk