przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Jak projektowana ustawa e- ZDROWIE odnosi się do stworzenia bazy z informacjami o uprawnieniach pacjenta?

Jak projektowana ustawa e- ZDROWIE odnosi się do stworzenia bazy z informacjami o uprawnieniach pacjenta?

Idea jest taka, iż powstająca baza opierać się będzie na informacjach zgromadzonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Jednak by była ona jak najbardziej kompletna musi stale się wzbogacać. Stąd zakładana jest współpraca z innymi podmiotami, by mogły one na bieżąco dane uzupełniać i sobie przekazywać. Poza tym, iż będzie możliwa wymiana informacji, szerszy dostęp uzyska do niej jeszcze Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji. Wszystko po to, by lepiej wyceniać świadczenia medyczne. Im więcej precyzyjnych danych uda się zgromadzić, tym lepiej będzie można kształtować politykę zdrowotną.

 

A czemu ma służyć ankieta umieszczona obecnie na Indywidualnym Koncie Pacjenta (IKP) z pytaniami między innymi o nałogi?

 

Jest to po prostu ankieta zdrowego stylu życia. Po jej wiarygodnym wypełnieniu pacjent otrzyma informacje o badaniach profilaktycznych, z których zalecane byłoby skorzystać. To ma służyć profilaktyce i propagowaniu zdrowego życia.

 

Docelowo poprzez konto IKP pacjent będzie mógł dokonać oceny jakości usługi, z której skorzystał, jak i skontaktować się z rzecznikiem pacjenta, tudzież innymi instytucjami branży ochrony zdrowia.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk