przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Jak szybko i skutecznie wyleczyć boreliozę?

Jak szybko i skutecznie wyleczyć boreliozę?

Coraz więcej Polaków choruje na boreliozę. Choroba, która wywoływana jest przez bakterię przenoszoną przez kleszcze, ma fatalne skutki dla organizmu. Im szybciej zdiagnozowana, tym większe szanse na całkowite wyleczenie. Gdzie więc szukać fachowej pomocy? Jakie metody najczęściej wybierają lekarze? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi można znaleźć poniżej.

Jak wygląda obecnie leczenie boreliozy?

Borelioza jest chorobą zakaźną wywoływaną przez bakterię Borrelia burgdorferi. Choroba ta przenoszona jest głównie przez ukąszenia zakażonych kleszczy. Jeszcze do niedawna borelioza określana była jako choroba nieuleczalna. Obecnie, coraz więcej pacjentów można z niej wyleczyć, pod warunkiem iż są oni szybko zdiagnozowani i zastosuje się odpowiednie metody leczenia. Najczęściej stosuje się antybiotykoterapię. Jednak nie oznacza to, że nie można zastosować również alternatywnych metod takich jak np.: biorezonans Częstochowa w celu złagodzenia skutków choroby oraz poprawy stanu zdrowia pacjenta. Leczenie boreliozy bywa długotrwałe i męczące dla pacjenta, jednak w wielu przypadkach przynosi ono oczekiwane rezultaty.

Biorezonans – alternatywna metoda leczenia boreliozy?

Wykorzystanie biorezonansu komórkowego ma duże znaczenie, by pomóc pacjentom w wyzdrowieniu z boreliozy. Przed rozpoczęciem leczenia pacjent kierowany jest przez lekarza na specjalistyczne badanie na biorezonansie komórkowym na aparacie MORA. Badanie to ma na celu sprawdzenie, ile krętek Borrelii znajduje się w organizmie pacjenta. Badanie to jest bezinwazyjne i bezbolesne.
Następnie lekarz układa dla pacjenta plan leczenia boreliozy przy pomocy biorezonansu komórkowego, poprzez które zainfekowane komórki zostaną zniszczone. Specjaliści zgodnie twierdzą, że metoda ta, jest niezwykle bezpieczna i skuteczna. Jej wadą jest to, że nie wszyscy mogą z niej skorzystać. Kobiety w ciąży, osoby chorujące na nowotwór, osoby z rozrusznikiem serce nie mogą z niej skorzystać. Minusem jest także cena. Metoda ta jest dość kosztowna, pacjent musi nastawić się na wydatek rzędu od ok. 1300 zł do nawet 3000 zł. Co ważne, nie tylko biorezonans komórkowy wykorzystywany jest w leczeniu boreliozy. Lekarze coraz częściej przepisują swoim pacjentom kroplówki witaminowe, terapię na urządzeniu F-SCAN, ozonoterapię oraz zabiegi w komorze hiperbarycznej. Dzięki nim pacjenci nie tylko czują się lepiej, ale również w wielu przypadkach zostają w pełni wyleczeni z boreliozy, gdyż uszkodzone komórki odbudowują się, a patogen zostaje całkowicie usunięty z organizmu.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk