pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Jakie okulary wybrać na lato? Dla kogo najlepsze są okulary polaryzacyjne? 

Jakie okulary wybrać na lato? Dla kogo najlepsze są okulary polaryzacyjne? 

Okulary przeciwsłoneczne to jedna z najważniejszych rzeczy, które powinniśmy zabrać ze sobą na urlop. Wiele osób pamięta o nich tylko latem, tymczasem właściwą ochronę naszym oczom powinniśmy zapewniać przez cały rok, a ostre słońce w trakcie zimowego szusowania po stoku może być dla nas równie groźne, jak promienie słońca na plaży. Na szczęście dziś coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że okulary przeciwsłoneczne to nie tylko modny dodatek, ale praktyczny i dbający o nasze zdrowie gadżet. Jak wybrać dla siebie właściwe okulary, by spełniały one prawidłowo swoje zadanie?

Połącz dwie funkcje okularów – modny look i ochronę oczu

Poza tym, czy okulary nam się podobają, mają nas przede wszystkim ochronić przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, dlatego te dobrej jakości muszą być wyposażone w filtr UV. Jasne jest jednak, że chcemy, by okulary pasowały nam także do twarzy, było modne i zgodne z naszym sposobem ubierania się. Sezon wiosenny to idealny moment na wybór nowych outfitów, a także dodatków i akcesoriów, w tym także nowych okularów. Wybór w sklepach z okularami jest na szczęście tak duży, że z pewnością znajdziemy model dla siebie. Bardzo ważne jest dopasowanie kształtu okularów do kształtu naszej twarzy. Szczególnie istotne, zwłaszcza, gdy chcemy aktywnie uprawiać sport, jest także to, by były to okulary polaryzacyjne.

okulary

Właściwa ochrona przed promieniowaniem UV

Promieniowanie UV to niewidzialna gołym okiem wiązka skoncentrowanego światła, które w nadmiernej ilości, może być szkodliwe dla naszego ciała. Oczywiście, każdy z nas słyszał także o tym, że dzięki światłu słonecznemu wytwarza się potrzebna nam witamina D, a samo przebywanie na zewnątrz w słoneczny dzień świetnie działa na nasze samopoczucie i poprawia nam nastrój. Jak zatem to połączyć? Dbając o to, by w słoneczny dzień zabezpieczyć naszą skórę właściwym kremem z filtrem i nie zapomnieć o dopasowaniu dla siebie właściwych okularów, które dadzą coś więcej niż modny wygląd. W ofercie https://www.brylano.com/ znajdziesz mnóstwo modeli, zarówno dla kobiet i mężczyzn, jak i dla dzieci. Łączą one w sobie najnowsze trendy z wysokimi standardami w kwestii jakości i ochrony przeciwsłonecznej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybierzesz produkt odpowiednio spełniający swoje zadanie.

Okulary polaryzacyjne dla osób kochających sport i aktywność na świeżym powietrzu

Dobry produkt będzie nam służyć przez lata, dlatego pieniądze wydane na wysokiej klasy okulary to świetna inwestycja. Koniec z mrużeniem oczu nawet wtedy, gdy okulary przeciwsłoneczne są na nosie. Podstawą jest filtr UV 400, który stanowi ochronę przed wszystkimi zakresami szkodliwego światła. Soczewki fotochromowe mają właściwości adaptacyjne do natężenia światła, a z kolei okulary polaryzacyjne idealnie chronią przed światłem odbitym od wody czy śniegu, dlatego są zdecydowanym must have dla osób aktywnych. Okulary polaryzacyjne Oakley to optymalne połączenie najnowszej technologii i aktualnych trendów w modzie. Perfekcyjnie redukują one światło odbite od powierzchni odblaskowych, dzięki czemu światło docierające do oka jest pozbawione zniekształceń.

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08.00 - 19.00
Wtorek: 08.00 - 19.00
Środa: 08.00 - 19.00
Czwartek: 08.00 - 19.00
Piątek: 08.00 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk