przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Jakie produkty znajdziesz w sklepie medycznym?

Jakie produkty znajdziesz w sklepie medycznym?

Produkty medyczne mają duże znaczenie wśród społeczeństwa i mogą przydać się w wielu codziennych sytuacjach. Korzystają z nich zarówno młodzi ludzie aktywni fizycznie, jak i nieco starsi, którzy musza zmagać się z chorobami przewlekłymi. Sprzęt medyczny, niezależnie od tego, czy przeznaczony jest do szpitala, czy dla osoby prywatnej, powinien wykazywać się najwyższą jakością oraz praktycznością. Najlepszym wyborem, jeśli chodzi o miejsce zakupu takiego sprzętu jest sklep medyczny. Może to być placówka stacjonarna, jak i online. Co oferuje standardowy sklep medyczny i jak przystąpić do zakupów? O tym przeczytasz poniżej!

https://pramed.pl/aktualnosci/anatomia-czlowieka-jakie-ksiazki-do-anatomii-wybrac/

Sklep medyczny online

Znajdź swój sklep medyczny, któremu możesz zaufać. W nim z łatwością zakupisz niezbędny sprzęt medyczny, sprzęt ortopedyczny czy coś jeszcze innego. W profesjonalnym sklepie z pewnością znajdziemy wyroby medyczne najwyższej jakości, do których produkcji używa się materiałów zaufanego pochodzenia. Zakupisz sprawdzony sprzęt medyczny, taki jak kule czy ortezy dla osób mających problemy z chodzeniem, ze stawami, z podnoszeniem się. Nie brakuje tam kołnierzy ortopedycznych, desek ortopedycznych i wiele podobnych produktów. W dobrym jakościowo sklepie natkniesz się również na materace przeciwodleżynowe, które polecane są do szpitali, zwłaszcza do sal, w których odpoczywają pacjenci po operacjach czy też osoby starsze, które są unieruchomione na takim łóżku.

https://pramed.pl/aktualnosci/co-to-jest-osocze-bogatoplytkowe-prp/

Produkty dla profilaktyki, jak i dla seniorów

Internetowy sklep medyczny to, wbrew pozorom, chętnie wybierana opcja dla osób, które potrzebują konkretnego produktu, jednak nie do końca pragną odwiedzać miejsce stacjonarne. Oferuje wszystkie potrzebne rzeczy dla ratownictwa medycznego, w tym kołnierze ortopedyczne, folie, opatrunki, bandaże i wiele więcej.

https://pramed.pl/aktualnosci/jakie-leki-przeciwzakrzepowe-stosuje-sie-najczesciej/

Z łatwością zamówisz tam również ciśnieniomierze, wagi, nawilżacze powietrza, oczyszczacze czy pulsometry. Choć może ten sprzęt mało kojarzy się z medycyną, jest istotny dla zdrowia człowieka. Sprzęt rehabilitacyjny to również odrębna kategoria, na którą natkniesz się w dobrym sklepie medycznym. Mogą to być specjalne taśmy, piłki rehabilitacyjne czy masażery, które pomogą w szybkim tempie powrócić do zdrowia. Dla osób o ograniczonych możliwościach ruchowych dostępne są wózki inwalidzkie, chodziki czy kule inwalidzkie. Inną kategorią produktów, które znajdziemy w takim sklepie będą urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji dla placówek medycznych – należą do nich m.in. zamgławiacze, myjnie, maceratory i sterylizatory. Nie zwlekaj – jeśli potrzebujesz konkretnego produktu, który nabędziesz w dobrej jakości w sklepie medycznym, zdecyduj się na sklep internetowy, gdzie czeka na Ciebie znacznie większy asortyment!

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk