przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Jakie soczewki kontaktowe są najlepsze?

Jakie soczewki kontaktowe są najlepsze?

Wybierz najlepsze soczewki kontaktowe 

Soczewki kontaktowe miesięczne są częstym wyborem użytkowników, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe widzenie, a jednocześnie cieszyć się wygodą bez okularów. Na stronie Soczewki24.pl znajdziesz propozycje od wiodących marek na rynku, dzięki czemu masz pewność korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań, co przekłada się na wygodę codziennego użytkowania soczewek. Jak dobrać najlepsze dla siebie?

Soczewki korekcyjne – co musisz o nich wiedzieć?

Pierwszym kryterium decydującym o tym, jakie soczewki kontaktowe miesięczne wybierzesz, jest rodzaj wady wzroku. Standardowe soczewki przeznaczone są dla osób nie mających żadnych problemów z gałką oczną. Jednak oprócz nich dostępne są także toryczne oraz progresywne (multifokalne). Soczewki toryczne przeznaczone są dla osób mających astygmatyzm, będący powszechnie spotykaną wadą wzroku. 

Progresywne to z kolei rozwiązanie dla osób, które dotknęła prezbiopia, czyli starczowzroczność. Ich wieloogniskowa, specjalna budowa pozwala na zredukowanie negatywnych efektów tego zjawiska, zapewniając osobie noszącej doskonałe widzenie, co odczuwalnie podnosi komfort życia. Prezbiopia pojawia się w sposób naturalny po czterdziestce. Jeśli przekraczasz ten wiek, ryzyko pojawienia się starczowzroczności znacząco wzrasta.

Soczewki kontaktowe miesięczne od najlepszych marek

W naszym sklepie oferujemy soczewki kontaktowe miesięczne każdego rodzaju. Wszystkie pochodzą od liderów rynku, którzy od lat dostarczają użytkownikom na całym świecie najlepsze rozwiązania związane z soczewkami kontaktowymi. Wśród propozycji znajdziesz produkty takich firm, jak Alcon, Cooper Vision, Biotrue czy Bausch&Lomb. Wszystkie wykonane są ze specjalnych materiałów hydrożelowo-silikonowych, gwarantujących lekkość oraz doskonałą przyczepność do gałki ocznej. Zapewnia to również wysoką tlenoprzepuszczalność, dzięki której oddycha ona swobodnie, a także jest odpowiednio uwodniona przez cały okres użytkowania.

W zależności od konkretnej propozycji możesz również spodziewać się autorskich rozwiązań każdego producenta. Wszystkie zastosowane w soczewkach technologie mają pozytywny wpływ na wygodę ich noszenia, co w porównaniu z cienkością sprawia, że praktycznie nie odczuwasz obecności ciał obcych w oku. Dokładne informacje o działaniu takich rozwiązań znajdziesz przy szczegółowym opisie każdej propozycji.

Soczewki do noszenia dziennego lub całodobowego

Dostępne w naszym sklepie soczewki kontaktowe miesięczne możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza to soczewki korekcyjne dzienne. Takie zdejmuje się przed snem i umieszcza na jego czas w pojemniczku wypełnionym płynem dezynfekcyjnym. Po nocy wyjmuje się je, zakłada – i gotowe. Soczewki całodobowe to z kolei rozwiązanie przeznaczone do używania zgodnie z nazwą, czyli przez całą dobę. Nie trzeba ich zdejmować. Nosi się je non-stop przez 30 dni i nocy, a po tym czasie zakłada nową parę. Które wybierzesz – zależy to tylko od Twoich potrzeb.

Jakichkolwiek soczewek nie szukasz, na pewno znajdziesz właściwe u nas. Co warto podkreślić – wszystkie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zobacz i zamów już dzisiaj!

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk