przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

JP Medica – abonamenty medyczne

W dzisiejszych czasach bardzo trudno dostać się do lekarza, nawet pierwszego kontaktu. Niekończące się kolejki, bardzo odległe terminy i trudności ze znalezieniem dobrego specjalisty to codzienność. Nawet prywatna opieka medyczna nie może zaoferować ekspresowych usług ze względu na duże obciążenie. Co więc zrobić, aby nie borykać się każdorazowo z piętrzącymi się problemami natury medycznej?

Skorzystaj z profesjonalnej platformy JP Medica!

Jeśli masz już dość oczekiwania na profesjonalną opiekę medyczną i nie chcesz stać w długich kolejkach, sprawdź JP Medica: https://jpmedica.com. Niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania otrzymasz stosowną, bardzo szybką i fachową pomoc medyczną. To bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce uzyskać fachową pomoc specjalisty bez nerwów i „od ręki”. Dzwoniąc lub pisząc do JP Medica za pomocą poczty e-mail masz pewność, że po rzeczowej konsultacji wstępnej skontaktuje się z Tobą najlepszy specjalista. Lekarze pracujący dla JP Medica są wybierani na drodze skrupulatnej analizy ich kwalifikacji i opinii pacjentów. Dlatego też masz pewność, że Twoja rozmowa telefoniczna lub wizyta online ukierunkuje Cię do podjęcia dalszych kroków ku rozwiązaniu problemu zdrowotnego.

Usługi medyczne od zaraz bez wychodzenia z domu

Konsultacja z JP Medica to nie zwykła teleporada medyczna. W trakcie rozmowy z lekarzem omówisz swoje schorzenie, uzyskasz cenne wskazówki i dostaniesz e-skierowanie na konkretne badania. Po ich wykonaniu podczas kolejnej wizyty lekarz skonsultuje z Tobą wyniki i zaleci dalsze kroki. Jeśli będzie taka potrzeba, dostaniesz e-receptę i e-zwolnienie. Poprzez platformę JP Medica masz zawsze stały dostęp do swoich danych, czyli historii choroby, byłych i planowanych wizyt, zaleceń lekarskich, wyników badań i skierowań na badania. Wszystko jest w jednym miejscu, co ułatwia monitorowanie przebiegu leczenia i na pewno przyśpiesza je.

Na jaką pomoc możesz liczyć?

Korzystając z portalu JP Medica otrzymasz fachową pomoc u lekarza rodzinnego, internisty, pediatrii, ginekologii, gastrologii, endokrynologii, diabetologii, alergologii, kardiologii, dermatologii, neurologii zdrowia psychicznego. Model opieki platformy obejmuje opiekę ambulatoryjną, profilaktykę oraz pełna diagnostykę laboratoryjną i obrazową. Wszystkie świadczenia udzielane są fachowo, rzetelnie i w szybkim tempie, co pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu i nerwów. Nie musisz wychodzić z domu, aby uzyskać konkretną pomoc medyczną. Nie musisz też obawiać się kontaktu z chorymi, tak jak to ma miejsce w poczekalni przychodni.

Od czego zacząć? Jak umówić się na konsultacje?

To bardzo proste, Wystarczy wykonać telefon lub skontaktować się ze specjalistą online za pomocą Internetu. Masz do wyboru wykupienie pojedynczej wizyty w trzech wariantach cenowych. Im wyższa cena, tym większa oferta świadczeniowa. W droższych pakietach otrzymujesz m.in. dwa rodzaje konsultacji (online i tel.) oraz e-zwolnienie lekarskie. W pakiecie Premium możesz poprosić o e00-skierowanie i ocenę wyników badań lekarskich. Oprócz tego masz możliwość wykupienia dwóch abonamentów medycznych – półrocznego i rocznego.

Korzystanie z usług JP Medica to pełny profesjonalizm, szybka dostępność świadczeń i miła, rzetelna obsługa. Atrakcyjna oferta, przejrzyste warunki, pomocna platforma dla pacjenta i to wszystko całkowicie online, bez kolejek i bez wychodzenia z domu.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk