przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Kiedy warto zmienić swojego stomatologa?

Kiedy warto zmienić swojego stomatologa?

Dla wielu osób wizyty u stomatologów bywają stresujące. Obawy dotyczą ewentualnych dolegliwości bólowych, ale także poprawności wykonywania zabiegów. Dlatego też zwykle bardzo zależy nam na znalezieniu jak najlepszego dentysty. Jak możesz rozpoznać, że Twój stomatolog nie jest odpowiednim dla Ciebie specjalistą? Wyjaśniamy!

Kompetentny stomatolog

Wykonywanie zabiegów dentystycznych jest niezwykle trudne i wymaga bardzo dużej wiedzy i umiejętności. Niestety nie brakuje dentystów, którym zdecydowanie brakuje kompetencji. Warto podkreślić, że aby móc być nazywanym dobrym stomatologiem, nie wystarczy ukończyć studiów. Niezbędne są dodatkowe kursy, których zaliczanie właściwie nie powinno się kończyć. Stomatologia stale się rozwija, przez co konieczne jest uzupełnianie wiedzy. Warto zatem sprawdzić, czy dany stomatolog może się pochwalić certyfikatami ze szkoleń i konferencji. Czy doszkala się regularnie, czy może zakończył naukę wiele lat temu?

Stomatolog musi być komunikatywny!

Jeśli Twój stomatolog nie tłumaczy Ci, na czym polegają przeprowadzane przez niego zabiegi i dlaczego ich zastosowanie jest konieczne, jak najszybciej zmień dentystę! W bardzo wielu przypadkach mogą być zastosowane różne metody leczenia. Najczęściej związane z nimi dolegliwości bólowe są różne, podobnie jak odmienne bywają koszty. Dlatego też stomatolog powinien bezwzględnie poinformować pacjenta o wszystkich możliwościach. Ponadto, wskazane jest wytłumaczenie na czym polega zabieg, ponieważ pacjentów uspokaja ta wiedza.

Nowoczesne wyposażenie gabinetu stomatologa

Nieustannie pojawiają się nowe technologie i urządzenia, które znacząco usprawniają pracę stomatologa. Dają też nowe możliwości w zakresie leczenia, znacząco obniżając dolegliwości bólowe czy też zapewniając lepsze efekty. Upewnij się zatem, że Twój stomatolog korzysta z najnowocześniejszego sprzętu i jest na bieżąco z nowymi technologiami. Tylko jeśli tak jest, możesz mieć pewność, że Twoje zęby są leczone w najlepszy możliwy sposób.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk