przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Kombajn kosmetyczny mobilny – wszystko co należy wiedzieć

Kombajn kosmetyczny mobilny – wszystko co należy wiedzieć

Wiele osób zapewne już słyszało i takim urządzeniu, jakim jest kombajn kosmetyczny mobilny. Natomiast nie każdy w dalszym ciągu wie, na czym przeprowadzanie zabiegów tym urządzeniem rzeczywiście polega. Otóż, w takiej sytuacji należy powiedzieć, że dzięki zastosowaniu kombajnu kosmetycznego mobilnego mamy możliwość poprawić kondycję swojej skóry.

Wiele osób zapewne już słyszało i takim urządzeniu, jakim jest kombajn kosmetyczny mobilny. Natomiast nie każdy w dalszym ciągu wie, na czym przeprowadzanie zabiegów tym urządzeniem rzeczywiście polega. Otóż, w takiej sytuacji należy powiedzieć, że dzięki zastosowaniu kombajnu kosmetycznego mobilnego mamy możliwość poprawić kondycję swojej skóry.

Chodzi tutaj przede wszystkim o redukcję zmarszczek, redukcję przebarwień, ale również poprawę jędrności oraz elastyczności nasze skóry. Warto też dodać, że zabiegi przeprowadzane tym urządzeniem mogą być wykonywane w każdym wieku, aczkolwiek w szczególności takie rozwiązanie zaleca się osobom w średnim wieku. 

Czy wykonanie zabiegu tym urządzeniem jest kierowane w stosunku do wszystkich osób?

Wykonywanie zabiegów tym urządzeniem jest kierowane zarówno w stosunku do kobiet, jak i mężczyzn. Oczywiście tylko wtedy, jeżeli takie osoby nie posiadają przeciwwskazań odnośnie wykonania zabiegu.

Do przeciwwskazań takich można zaliczyć między innymi: zakrzepicę żylną, okres trwania ciąży, występowanie choroby nowotworowej, czas karmienia piersią, stosowanie niektórych leków, obniżony system autoimmunologiczny, nadmierne spożywanie alkoholu, jak również borykanie się z infekcją bakteryjną oraz grzybiczą skóry. 

Czy zastosowanie urządzenia jest dla nas bezpieczne?

Zastosowanie tego urządzenia jest bezpieczne dla naszej skóry i naszego zdrowia. Bowiem nie przyczynia się do powstawania jakichkolwiek skutków ubocznych. Oczywiście pod warunkiem, że nie posiadamy żadnych przeciwwskazań, aby móc w sposób bezpieczny dany zabieg przeprowadzić.

Bowiem, jeżeli jakieś przeciwwskazania posiadamy to musimy jak najszybciej odstąpić od przeprowadzenia zabiegu, aby nie narazić się na powstanie niepożądanych reakcji zdrowotnych. Dlatego o takim fakcie zawsze powinniśmy powiadomić specjalistę, który miałby nam dany zabieg wykonać. 

O czym należy pamiętać po przeprowadzeniu zabiegu kombajnem kosmetycznym mini?

Po przeprowadzeniu zabiegu kombajnem kosmetycznym mini musimy pamiętać między innymi o tym, aby przez około dwa tygodnie od momentu przeprowadzenia zabiegu nie korzystać z sauny, czy też basenu. Należy pamiętać również o tym, aby przez ten okres czasu zrezygnować ze spożywania wyrobów alkoholowych oraz wizyt w solarium. W przeciwnym razie może mieć to niekorzystny wpływ na efekty zabiegu, ale również na nasze zdrowie. 

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny. Dzieje się tak, gdyż pacjentowi zostaje zaaplikowane znieczulenie miejscowe w miejscu wykonywania zabiegu tym urządzeniem. Dlatego nie odczuwa on jakiegokolwiek dyskomfortu. Warto także dodać, że zabieg nie trwa dłużej niż około dwadzieścia minut. Podczas tego czasu pacjent ma możliwość w odpowiedni sposób się odprężyć i zrelaksować. 

Podsumowanie

Kombajn kosmetyczny mobilny z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zarówno wśród pacjentów, jak i wśród salonów kosmetycznych. Jest to urządzenie spełniające wszelkie najwyższe standardy, które w chwili obecnej występują.

Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo dobre efekty w krótkim czasie. Dzięki zastosowaniu kombajnu kosmetycznego mobilnego mamy możliwość poprawić kondycję swojej skóry. Chodzi tutaj przede wszystkim o redukcję zmarszczek, redukcję przebarwień, ale również poprawę jędrności oraz elastyczności nasze skóry.

Warto też dodać, że zabiegi przeprowadzane tym urządzeniem mogą być wykonywane w każdym wieku, aczkolwiek w szczególności takie rozwiązanie zaleca się osobom w średnim wieku. Wykonywanie zabiegów tym urządzeniem jest kierowane zarówno w stosunku do kobiet, jak i mężczyzn.

Oczywiście tylko wtedy, jeżeli takie osoby nie posiadają przeciwwskazań odnośnie wykonania zabiegu. Do przeciwwskazań takich można zaliczyć między innymi: zakrzepicę żylną, okres trwania ciąży, występowanie choroby nowotworowej, czas karmienia piersią, stosowanie niektórych leków. Zastosowanie tego urządzenia jest bezpieczne dla naszej skóry i naszego zdrowia.

Bowiem nie przyczynia się do powstawania jakichkolwiek skutków ubocznych. Oczywiście pod warunkiem, że nie posiadamy żadnych przeciwwskazań, aby móc w sposób bezpieczny dany zabieg przeprowadzić. Bowiem, jeżeli jakieś przeciwwskazania posiadamy to musimy jak najszybciej odstąpić od przeprowadzenia zabiegu, aby nie narazić się na powstanie niepożądanych reakcji zdrowotnych. 

Zabieg nie jest bolesny. Dzieje się tak, gdyż pacjentowi zostaje zaaplikowane znieczulenie miejscowe w miejscu wykonywania zabiegu tym urządzeniem. Dlatego nie odczuwa on jakiegokolwiek dyskomfortu. (Więcej znajdziesz tutaj:https://medikapoland.pl)

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk