przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Kriolipoliza, czyli jak pozbyć się tłuszczu szybko i skutecznie

Kriolipoliza, czyli jak pozbyć się tłuszczu szybko i skutecznie

Kriolipoliza, czyli mrożenie tkanki tłuszczowej i niszczenie jej, wydaje się być zabiegiem idealnym. Choć, być może, to nie jest do końca prawda, kriolipoliza jest z pewnością procedurą niezwykle skuteczną i przyjazną pacjentom. Możemy w szybki i praktycznie bezbolesny sposób pozbyć się przeszkadzających fałdek. Co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Na czym polega zabieg?

Kriolipoliza jest tak skuteczna, gdyż działa precyzyjnie, tylko na tkankę tłuszczową. Przy niskich temperaturach komórki tłuszczowe zamierają, a następnie to nasz organizm sam się ich pozbywa, tak, że nie stanowią już zmartwienia.

Czy to jest bezpieczne? Jak najbardziej! Dzięki zastosowaniu odpowiednich procedur i środków ostrożności, chłód, na który wystawiamy skórę, nie niszczy innych tkanek, dlatego nie musimy obwiać się odmrożeń.

Podczas zabiegu, specjalny aplikator zasysa naszą skórę i poddaje ją działaniu zimna. Komórki tłuszczu obumierają, a my cierpliwie czekamy na koniec zabiegu. Cała procedura trwa zazwyczaj około godziny.

Jakie są efekty?

Na pierwsze efekty możemy liczyć już po upływie 2-3 tygodni. Tyle czasu zajmuje naszemu organizmowi, by pozbyć się komórek tłuszczowych. Zazwyczaj już po jednej wizycie możemy uzyskać naprawdę zadawalające rezultaty, jednak czasem konieczne jest powtórzenie zabiegu. Efekty utrzymują się przez około pół roku, dlatego ważne jest, by prowadzić zbalansowany tryb życia zarówno przed jak i po zabiegu. Najczęściej kriolipolizie poddawane są pośladki, brzuch oraz uda.

Kriolipoliza, czyli jak pozbyć się tłuszczu szybko i skutecznie2.png
Źródło: Unsplash

Jakie są zalety tego zabiegu?

Szybko, prosto, bezboleśnie. W skrócie tak można właśnie opisać kriolipolizę. Zabieg trwa krótko, jest małoinwazyjny i praktycznie bezbolesny. Z pewnością odznacza się większym bezpieczeństwem niż liposukcja, która to wymaga poddania się pacjenta narkozie i znieczuleniu. Nie musimy obawiać się rekonwalescencji – ten zabieg nie posiada skutków ubocznych.

Na co należy zwrócić uwagę? Kriolipoliza nie jest właściwą kuracją dla osób zmagających się z problemami z nerkami i wątrobą. Proces wydalania martwych komórek mocno obciąża nasz metabolizm.

Jak przygotować się do kriolipolizy?

Do samego zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Ważne jest, by nasza skóra była w dobrej kondycji. Nie wykonuje się tego zabiegu na skórze podrażnionej, poranionej czy z ogniskami zapalnymi. Warto również dobrze się nawodnić.

Jakie są przeciwwskazania?

Kuracji tej nie wykonuje się u osób w ciąży lub karmiących piersią, a także osób chorych na cukrzycę, osób cierpiących na schorzenia układu metabolicznego, cierpiących na choroby nowotworowe, a także wrażliwych na nadmierne zimno.

Kriolipoliza jest świetnym zabiegiem, przynoszącym wiele korzyści dla pacjenta i cieszącym się coraz większą popularnością na całym świecie. Kluczem do sukcesu jest przeprowadzenie tego zabiegu w cieszących się dobrą renomą klinikach i gabinetach medycyny estetycznej. Zadbaj o swoją sylwetkę odpowiedzialnie i udaj się konsultację do dobrego specjalisty.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk