przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Laser VPL – wszystko, co warto wiedzieć o skutecznych zabiegach odmładzających.

Laser VPL – wszystko, co warto wiedzieć o skutecznych zabiegach odmładzających.

Piękna, zdrowa i młoda skóra to marzenie każdej z nas. Medycyna estetyczna oferuje nam szeroką gamę dostępnych zabiegów odmładzających i pielęgnujących skórę twarzy, szyi czy dłoni. Jeśli więc martwią Cię pierwsze zmarszczki, a Twoja skóra pozbawiona jest blasku i elastyczności, warto zapoznać się z ofertą sprawdzonych i profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej, oferujących szereg zabiegów pozwalających w bezpieczny i skuteczny sposób pozbyć się wszelkich niedoskonałości czy zmarszczek. Co więc warto wiedzieć o tego typu zabiegach medycyny estetycznej? Czy zabiegi odmładzające są skuteczne? Kiedy warto z nich skorzystać? Podpowiadamy poniżej.

  1. Dlaczego warto skorzystać z zabiegów odmładzających?
  2. Co warto wiedzieć, decydując się na zbiegi odmładzające?
  3. Odmładzanie skóry – laser VPL

Młodość to stan ducha, aby jednak skutecznie walczyć z pierwszymi oznakami starzenia, warto oprócz zdrowej, zbilansowanej diety i aktywności fizycznej zadbać o odpowiednią pielęgnację swojej skóry. Okolice oczu, czoło czy szyja to bowiem miejsca, w których najwcześniej pojawiają się pierwsze zmarszczki czy przebarwienia. Jej właściwa pielęgnacja pozwoli dłużej cieszyć się promienną i gładką cerą. Najlepsze efekty otrzymamy łącząc codzienną pielęgnację z profesjonalnymi zabiegami odmładzającymi. Jednymi z najpopularniejszych zabiegów są obecnie te z wykorzystaniem lasera VPL. Jakie efekty możemy uzyskać dzięki tego typu zabiegom?

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów odmładzających?

Zabiegi medycyny estetycznej od dawna wspierają nas w walce o piękny i młody wygląd. Odpowiednia pielęgnacja naszej skóry w połączeniu z właściwie dobranymi i odpowiednio przeprowadzonymi zabiegami medycyny estetycznej pozwolą pozbyć się nie tylko pierwszych zmarszczek, ale także popękanych naczynek czy innych niedoskonałości, które z biegiem czasu pojawiają się na naszej skórze. Zabiegi te pomagają także przywrócić blask i elastyczność naszej skóry, a uzyskane efekty liftingujące i ujędrniające dodatkowo korygują owal twarzy. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się zabiegi, takie jak laser VPL.

Co warto wiedzieć, decydując się na zbiegi odmładzające?

Decydując się na zabieg odmładzający, warto postawić na sprawdzone gabinety kosmetyczne, oferujące najwyższą jakość świadczonych usług oraz pracujące wyłącznie na certyfikowanych aparatach, takich jak Laser VPL Warszawa. Podczas profesjonalnej konsultacji dobrany zostanie właściwy do potrzeb naszej skóry plan leczenia. W zależności od kondycji i wyglądu naszej skóry, a także ilości, rodzaju i lokalizacji zmarszczek konieczne będzie zastosowanie zróżnicowanych zabiegów i odpowiednich preparatów. Przeszkolony personel zadba o komfort i bezpieczeństwo podczas wszelkich przeprowadzanych zabiegów, a nowoczesny i technologicznie zaawansowany sprzęt zapewni skuteczność i zminimalizuje dyskomfort.

Odmładzanie skóry – laser VPL

Jednym z najczęściej wybieranych bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów o działaniu odmładzającym pozostaje Laser VPL (Variable Pulsed Light). Ta przetestowana klinicznie technologia pozwala w efektywny sposób zadbać o naszą skórę. Laser ten wykorzystujący światło pulsacyjne znajduje zastosowanie w długoterminowym cyklu pielęgnacji i regeneracji, przyczyniając się do działania przeciwstarzeniowego. Emitowane przez laser światło o szerokim spektrum podlega selektywnej absorpcji przez poszczególne elementy składowe naszej skóry. Pobudzone przez światło lasera fibroblasty rozpoczynają zwiększoną produkcję kolagenu, co przyczynia się do spłycenia drobnych zmarszczek, redukcji rozszerzonych porów czy zwiększenia napięcia skóry. Dodatkowo laser VPL wyrównuje koloryt naszej skóry, redukując przebarwienia, blizny czy rozszerzone naczynka.

W trosce o piękny i zdrowy wygląd naszej skóry niezwykle istotna pozostaje właściwa pielęgnacja. Aby jednak skutecznie walczyć z pierwszymi oznakami starzenia, warto sięgnąć po sprawdzone i bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z najczęściej wybieranych nieinwazyjnych zabiegów odmładzających pozostaje laser VPL.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk