przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Masaż klasyczny całego ciała w Szczecinie

Masaż klasyczny całego ciała w Szczecinie

Zapraszamy do Pramed na masaż klasyczny całego ciała w Szczecinie – bez skierowania i oczekiwania w kolejce. 

Ciało, które na co dzień doświadcza stresu, bólu, przeciążeń i napięć potrzebuje od czasu do czasu chwili wytchnienia. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest masaż klasyczny całego ciała, opierający się na chwytach manualnych, które działają przez powierzchnię ciała na mięśnie, skórę, tkankę podskórną, torebki stawowe i więzadła. 

Masaż klasyczny ciała – korzyści i działanie

Masaż klasyczny ciała oddziałuje na układ nerwowy, układ krążenia, układ wewnątrzwydzielniczy z narządami wewnętrznymi włącznie. Jest to metoda, która wykazuje działanie odprężające i rozluźniające. 

Masaż klasyczny całego ciała – wskazania

Wskazaniem do wykonania klasycznego masażu całego ciała są:

  • stres,zespoły bólowe kręgosłupa i nóg,zmęczenie psychiczne i fizyczne,bóle mięśniowe, np. po treningu,napięcia mięśniowe i skurcze mięśni,stany po urazach, kontuzjach, złamaniach, stłuczeniach, skręceniach,przed treningiem w celu przygotowania mięśni do wysiłku.
  • Masaż klasyczny całego ciała – przeciwwskazania

Choć masaż klasyczny całego ciała przynosi wiele korzyści zdrowotnych, są pewne okoliczności, które dyskwalifikują możliwość jego wykonania. Należą do nich m.in.:

  • pierwszy trymestr ciąży,choroba nowotworowa, żylaki. 
  • Masaż klasyczny całego ciała – jak się przygotować?

Przed zarejestrowaniem się na masaż należy przede wszystkim upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do jego wykonania. Jeśli masz wątpliwości – skonsultuj je. Przychodząc na masaż warto jest założyć taki strój, który nie będzie krępował ruchów i który łatwo da się ściągnąć. Pamiętaj o tym, aby zadbać o higienę swojego ciała.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk