przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Materace w Radomiu – jak dobrać odpowiedni dla siebie rodzaj?

Materace w Radomiu – jak dobrać odpowiedni dla siebie rodzaj?

Zbliżają się wakacje i czas najwyższy pomyśleć o letnim żeglowaniu. Spędzanie czasu na wodzie jest doskonałym sposobem na wypoczynek, zwłaszcza jeśli towarzyszy temu wyjazd poza miejsce zamieszkania. Niestety noclegi poza własnym łóżkiem dla wielu osób wiążą się z niewyspaniem oraz dolegliwościami bólowymi. Można jednak temu zapobiec zabierając ze sobą własny materac. Jak to możliwe?

W sprzedaży dostępnych jest wiele bardzo różnych materacy. Większość z nich przeznaczona jest do spania w domu, są jednak i takie, które można wykorzystać podczas wakacyjnych wyjazdów. Mówiąc o takich materacach od razu przychodzą na myśl materace dmuchane, jednak nie są one najlepszym wyjściem podczas wyjazdów z noclegiem w motelu czy domku letniskowym. Znacznie lepiej wybrać materac nawierzchniowy, który można zwinąć w rulon i przewozić. Ma on również wiele innych zalet.

Materace w Krakowie – kiedy warto zastanowić się nad zakupem nowego materaca?

Materac w podróży

Producent materacy nawierzchniowych, firma Hilding Anders, posiada w swojej ofercie kilka różnych modeli tego typu. Ich cechą charakterystyczną jest stosunkowo niewielka grubość. Kilkucentymetrowy materac składa się z pianki oraz pokrowca. Taka budowa sprawia, że materac można zwinąć w rulon i zabrać ze sobą na każdy wyjazd. Kiedy w miejscu zakwaterowania łóżko jest bardzo niewygodne lub jego stan higieniczny zostawia wiele do życzenia, wystarczy rozłożyć swój materac na łóżku i można się cieszyć komfortowym snem.

Cena materaca nawierzchniowego

Jak można się spodziewać jednym z powodów, dla których kupowanie materaca nawierzchniowego odkładamy na później lub w ogóle z niego rezygnujemy jest cena. Wydatek na taki materac wydaje się niepotrzebny, a to nieprawda. Jednym z zadań wakacyjnego wyjazdu jest wypoczynek, a trudno odpocząć od codzienności nie wysypiając się. Dlatego warto zainwestować w dobrej jakości materac nawierzchniowy. Jednym z ciekawych modeli jest Hilding Alt, którego cena nie przekracza 500 zł.

Jeśli nie materac nawierzchniowy, to co?

Do podróżowania jest najlepszy materac nawierzchniowy, ale nie jest to jedyna opcja. W ofercie firmy Hilding Anders są materace, które posiadają odpinany TOP. Jest to zewnętrzna warstwa materaca, która imituje materac nawierzchniowy. W codziennym użytkowaniu można wymieniać TOP w zależności od potrzeby np. kiedy się zniszczy lub zmienią się preferencje użytkownika dotyczące twardości materaca. W wakacje TOP można odpiąć, zwinąć w rulon i zabrać ze sobą w podróż. Doskonale sprawdzi się podczas każdego wyjazdu. Po powrocie wystarczy wyprać pokrowiec, przypiąć TOP do materaca podstawowego i można wygodnie spać we własnym łóżku.

Wakacyjne wyjazdy sprawiają wiele przyjemności. Pozwalają odpocząć od codzienności, cieszyć się piękną pogodą i aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu. Jednakże wypoczynek w pełni może zapewnić wyłącznie połączenie aktywności z dobrym snem. Aby dobrze się wyspać trzeba zadbać o komfortowe warunki, a to może zapewnić wyłącznie zabrany ze sobą własny, wygodny materac.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk