przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Na czym polega stomatologiczna estetyczna?

Na czym polega stomatologiczna estetyczna?

Chcesz mieć ładny uśmiech? Musisz zacząć dbać o zęby! Nie wystarczy, że będziesz je szczotkować dwa razy dziennie – to zdecydowanie za mało. Chcesz wiedzieć, jak powinna wyglądać prawidłowa higiena jamy ustnej? Zapraszamy do lektury krótkiego poradnika!

Higiena jamy ustnej – absolutne podstawy

Już w szkole z pewnością słyszałeś o tym, aby dokładnie szczotkować zęby dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Wystarczy jednak dokładnie wsłuchać się w zalecenia stomatologów, aby przekonać się, że to za mało. Najlepiej jest myć zęby po każdym posiłku, a jeżeli to niemożliwe, to przynajmniej warto je wyczyścić przy użyciu płynu do płukania jamy ustnej.

Stomatologia estetyczna Warszawa Targówek

Jeżeli pomimo prawidłowo prowadzonej profilaktyki, Twoje zęby nie są w najlepszej kondycji, to wybierz się na konsultacje dentystyczne. W Warszawie nie brakuje specjalistów. Z ciekawymi propozycjami możesz zapoznać się w serwisie https://estefill.pl/. Osoby zainteresowane ofertą mają możliwość umówienia się przez stronę na wizytę u dentysty. Dzięki zabiegom z zakresu stomatologii estetycznej możesz poprawić wygląd swoich zębów.

Co to jest stomatologi estetyczna?

W ofercie wielu gabinetów dentystycznych można znaleźć takie punkty, jak:

Stomatologia estetyczna pozwala zadbać o wygląd zębów. Przekonaj się, że już proste zabiegi mogą sprawić, że znów zaczniesz się promiennie uśmiechać! Gdzie można wykonać estetyczne licówki? Warszawa to na tyle duże miasto, że z pewnością znajdziesz niejedną ofertę. Nas zaciekawiła propozycja dostępna na stronie Estefill.pl.

Przy wyborze gabinetu stomatologicznego zwróć uwagę nie tylko na jego lokalizację czy cennik świadczonych usług, lecz także na doświadczenie i wykształcenie osób, które w nim pracują. Im więcej mają ukończonych kursów specjalistycznych, tym możesz mieć większą pewność, że troskę o stan swoich zębów oddajesz w ręce profesjonalistów. Spraw, aby uśmiech wrócił na Twoją twarz – przekonaj się, jak może Ci w tym pomóc stomatologia estetyczna!

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk