przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Odsysanie tłuszczu i inne sposoby walki z nadwagą

Odsysanie tłuszczu i inne sposoby walki z nadwagą

Dzisiejsze społeczeństwo ma świadomość tego, że wygląd jest ważny. Nasz sposób ubierania się, make-up i fryzura to aspekty, które są brane pod uwagę podczas rozmowy o pracę i na randce. Choć wszyscy zdają się temu zaprzeczać – w pierwszej kolejności zawsze zwracamy uwagę na wygląd drugiej osoby i na tej podstawie często wyciągamy wnioski. Nic więc dziwnego, że każdy chce prezentować się jak najlepiej. Dlatego właśnie udajemy się na siłownię, wykupujemy dietę pudełkową i suplementy lub umawiamy się na liposukcje, czyli zabieg odsysania tkanki tłuszczowej z ciała.

Łatwo możemy znaleźć zarówno zwolenników, jak i przeciwników każdej z tych metod. Niektórzy ufają tylko zdrowemu odżywianiu – a inni uważają, że bez codziennych wizyt na siłowni nie mamy szans na zachowanie dobrego wyglądu. Są też osoby, które wybierają liposukcje i po kilku tygodniach rekonwalescencji mogą cieszyć się wymarzoną sylwetką. Każda z tych metod ma jednak swoje wady i zalety.

Jak się odchudzać?

Najwięcej osób w pierwszej kolejności zaczyna obcinać kalorię. Jest to oczywiście dobry sposób, jeżeli mamy tylko silną wolę i nie przesadzimy – zbyt mała ilość pożywienia może nam poważnie zaszkodzić i wywoła pojawienie się efektu jo-jo. Dobrym rozwiązaniem jest zwiększenie aktywności fizycznej – częstsze spacery, bieganie, jazda na rowerze. Jest tutaj bardzo wiele opcji do wyboru, a ćwiczenia dostarczają nam endorfin i energii do dalszego działania.

Mniej popularną metodą odchudzania jest wybór suplementów diety w postaci np. tabletek oraz poddanie się zabiegowi liposukcji. Stosowanie suplementów może wiązać się z ryzykiem, gdyż producenci często oferują środki, które po prostu nie działają. Z kolei liposukcja jest operacją, a ta kojarzy nam się raczej z poważną chorobą. Zabieg ten nie należy do bardzo ryzykownych, ale prawdą jest, że nie powinien być on stosowany tylko w celu pozbycia się nadwagi. Stanowi on raczej ostatni etap walki o wygląd, gdy pozostało nam trochę za dużo tkanki tłuszczowej na udach czy brzuchu i nie chcemy jej posiadać.

Przede wszystkim rozsądek

Każde wspomniane rozwiązanie – także liposukcja warszawa – zostało stworzone po to, aby pomóc w walce z nadwagą. Zachowanie zdrowego rozsądku i zdobycie odpowiedniej ilości informacji pomoże w podjęciu dobrej decyzji. W przypadku diety i ćwiczeń postaraj się znaleźć takie, które będą Ci najbardziej odpowiadać. Jeżeli chodzi o suplementy to zawsze wybieraj sprawdzone produkty, a liposukcja niech stanowi ostatni krok w walce o wymarzoną sylwetkę – jeżeli będzie taka potrzeba.

Przed pójściem na zabieg warto poczytać informacje na temat metod odsysania tłuszczu. Sprawdzonym źródłem wiadomości jest strona https://timeless.com.pl, która należy do specjalistycznej kliniki chirurgicznej w Warszawie.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk