przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Odzież pielęgniarska

Odzież pielęgniarska

Wierzchnia ochronna odzież medyczna dla pielęgniarek, tak jak i lekarzy, to obowiązkowy i nieodłączny element w trakcie wykonywania zawodu. Jest on niezmiernie ważny z wielu powodów. Dlatego istotne jest, by wybrać dla siebie ten idealny, spełniający wszelkie oczekiwania, nie tylko potencjonalnego pracodawcy, ale przede wszystkim użytkownika.

Funkcje uniformów dla pielęgniarek

Odzież pielęgniarska powinna być zakupiona w specjalistycznych sklepach medycznych bądź bezpośrednio u producenta odzieży medycznej, gdyż musi ona spełniać bardzo ważne funkcje. Przede wszystkim odzież dla pielęgniarek i pielęgniarzy winna osłaniać personel medyczny przed różnego rodzaju zabrudzeniami, a także uszkodzeniami ciała. Poza tym odzież medyczna musi chronić nie tylko użytkowników, ale również i pacjentów przed przenoszeniem wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych z zewnątrz do placówki medycznej i na odwrót. Oprócz tego, pamiętajmy, iż różnego rodzaju ubrania dla pielęgniarek muszą być wygodne, profesjonalne i estetyczne, gdyż pełnią one również funkcję reprezentatywną.  Coraz częściej spotykamy się z tym, że w danej placówce medycznej narzucony jest zarówno fason, jak i kolor dla danej grupy zawodowej. Jest to wprowadzone po to, by zastosowany strój był znakiem rozpoznawczym dla danego przedstawiciela służby zdrowia.

Kolorystyka odzieży pielęgniarskiej

Firma Apolonia wychodzi naprzeciw potrzeb klientów i w swojej ofercie posiada ubrania pielęgniarskie nie tylko w licznych wzorach, ale przede wszystkim i kolorach. Znajdą tutaj Państwo eleganckie i klasyczne egzemplarze w standardowym kolorze białym, które dla wielu pracowników służby zdrowia są symbolem czystości i higieny. Zawsze prezentują się one schludnie, elegancko i profesjonalnie. W ofercie coraz częściej dostępne są nowoczesne fasony w szerokiej gamie kolorystycznej. Powstają liczne barwne modele, jak na przykład bluzy pielęgniarskie w różne ciekawe wzory i kolory, które pozwalają zbudować swobodną relację z pacjentem. Jak się okazuje kolorowa odzież medyczna pozwala przełamać strach nie tylko u małych pacjentów, ale również i u dorosłych. Barwne stroje pomagają zdobyć ich sympatię, dzięki czemu bez żadnych uprzedzeń zgadzają się na długotrwałą współpracę oraz przeprowadzanie licznych badań.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk