przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Okulary w Sieci – wszystko dla Twoich oczu!

Okulary w Sieci – wszystko dla Twoich oczu!

Okulary w Sieci to sklep internetowy, w którego ofercie znajduje się szeroki wybór rozwiązań przeznaczonych dla poprawy jakości widzenia. Należą do nich m. in. oprawki, szkła kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne, a także akcesoria i produkty przeznaczone do pielęgnacji i czyszczenia szkieł. W jednym, dostępnym 24/7 miejscu można zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne dla zapewnienia sobie świetnej jakości widzenia, w atrakcyjnej, dostępnej wyłącznie online cenie.

Okulary w Sieci – oprawki damskie, męskie i okulary przeciwsłoneczne

Oferta sklepu internetowego Okulary w Sieci obejmuje szeroki wybór oprawek okularowych, przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ich zróżnicowana kolorystyka, kształty i kolory pozwalają znaleźć oraz wybrać spośród nich okulary idealnie dopasowane do kształtu swojej twarzy, stylu oraz osobistych preferencji. Oprawki są wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów, co gwarantuje im długotrwałe, bezpieczne użytkowania. Oprócz oprawek, możliwe jest zamówienie także szkieł korekcyjnych na podstawie recepty. Wszystko w atrakcyjnych cenach, jakie może zaoferować jedynie sklep optyczny online!

Szczególne miejsce wśród okularów zajmują akcesoria przeciwsłoneczne. To nieodłączny element naszego letniego looku, po który sięgają zarówno osoby z wadą wzroku, jak i ludzie nienoszący na co dzień okularów. Specjalnie z myślą o miłośnikach designerskich okularów przeciwsłonecznych sklep online Okulary w Sieci przygotował szeroki wybór modnych akcesoriów – z korekcją wzroku i bez niej. Oprócz tego, w jego ofercie osoby regularnie noszące okulary znajdą także akcesoria – specjalistyczne płyny do czyszczenia szkieł, etui ochronne na okulary, łańcuszki na szyję, a także sznurki i pozostałe dodatki, dzięki którym korzystanie z okularów będzie jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze.

okulary

Okulary w Sieci – soczewki kontaktowe nowej generacji

Okulary w Sieci to sklep internetowy, w którym można zaopatrzyć się także w zapas szkieł kontaktowych. Jego oferta świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób, które nie wyobrażają sobie rezygnacji z noszenia soczewek i chcą mieć zawsze pod ręką ich opakowanie. Okulary w Sieci oferują znane i cenione zarówno wśród okulistów, jak i użytkowników soczewki kontaktowe takich marek, jak m. in. Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Cooper Vision i innych. W sprzedaży dostępne są zarówno najpopularniejsze soczewki miesięczne, jak i warianty jednodniowe, trzymiesięczne, dwutygodniowe oraz soczewki night & day. 

Soczewki kontaktowe można kupić online w bardzo atrakcyjnych cenach, a dokonując zakupu na określoną kwotę, uzyskać także dodatkową zniżkę. Oprócz soczewek, Okulary w Sieci oferują także płyny multifunkcyjne przeznaczone do pielęgnacji, czyszczenia i dezynfekcji szkieł długoterminowych. W jednym miejscu miłośnicy soczewek mogą więc zaopatrzyć się w swoje ulubione szkła kontaktowe oraz uzupełnić zapas produktów przeznaczonych do ich pielęgnacji – płynów, pojemniczków do przechowywania soczewek, a także kropel nawilżających do oczu. Bardzo ciekawym produktem, który również znajduje się w ofercie Okulary w Sieci, są natomiast kolorowe soczewki, dzięki którym można całkowicie odmienić kolor swoich oczu!

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk