przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Okulista w Łodzi zadba o Twój wzrok

Intensywne korzystanie z komputera, smartfona i innych urządzeń elektronicznych wyposażonych w ekrany – to wszystko może przyczyniać się do pogorszenia wzroku. Jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto skorzystać z fachowej opieki doświadczonego okulisty, które w razie potrzeby pomoże dobrać odpowiednie szkła ochronne lub soczewki.

1. Zadbaj o swój wzrok z okulistą z Łodzi!

2. Jaskra i zaćma Łódź – zadbaj o swój wzrok!

3. Zadbaj o siebie i bliskich!

Zadbaj o swój wzrok z okulistą z Łodzi!

W codziennym pędzie dość często zapominamy o tym, że powinniśmy odpowiednio dbać o wzrok. To jeden z najistotniejszych zmysłów. Wraz z upływem lat może on jednak ulegać pogorszeniu. Poza czynnikami genetycznymi – duży wpływ na kondycję naszego wzroku mają także czynniki zewnętrzne. Wielogodzinna praca przed ekranem komputera oraz intensywnie korzystanie ze smartfonów przyczynia się do pogorszenia widzenia. To powinno w pełni wyjaśniać, dlaczego co najmniej raz w roku warto odwiedzić okulistę. Dzięki nowoczesnej aparaturze będziesz mieć możliwość precyzyjnego przebadania swoich oczu. Specjalistyczny sprzęt diagnostyczny pomoże w dokonaniu pomiaru ostrości wzroku. Sprawdź, jakie dokładnie badania może wykonać okulista Łódź: https://rewolucji59.pl/. Fachowe podejście, zaawansowany technologicznie sprzęt – tego właśnie możesz oczekiwać!

Jaskra i zaćma Łódź – zadbaj o swój wzrok!

Zaćma stanowi jedną z najczęściej występujących współcześnie chorób oczu. Nieleczona może doprowadzić do poważnych problemów. Okulista Łódź stosuje wysokiej klasy technologie operacyjne, które pozwolą mu skutecznie zoperować pacjenta. To szybka i efektywna operacja, która umożliwi pacjentowi powrót do domu jeszcze tego samego dnia.

Nowoczesne centra okulistyczne oferują fachową pomoc w zakresie leczenia nie tylko zaćmy, ale i jaskry. Warto jak najwcześniej ją zdiagnozować – wówczas leczenie będzie jeszcze efektywniejsze. Sam proces leczenia może przebiegać na kilka sposobów. Jeden z nich dotyczy kuracji farmakologicznej. Kolejne opcje to zabiegi laserowe lub operacyjne – dzięki nim nastąpi szybka i efektywna poprawa w jakości widzenia. 

Zadbaj o siebie i bliskich!

Warto wygospodarować w ciągu roku czas na wizyty kontrolne. Można też zorganizować takie spotkanie z okulistą również dla starszych członków rodziny. Dzięki takiej postawie uda się zdiagnozować choroby oczu związane z podeszłym wiekiem. Odpowiednia profilaktyka pomoże zachować zmysł wzroku w dobrej kondycji. Inwestycja w zdrowie własne i bliskich osób jest nie do przecenienia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk