przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Opieka medyczna dla firm – dlaczego cieszy się tak ogromnym zainteresowani

Opieka medyczna dla firm – dlaczego cieszy się tak ogromnym zainteresowani

Opieka medyczna dla firm to forma benefitu, której popularność wzrasta. Coraz więcej pracowników przy zmianie swojego dotychczasowego miejsca zatrudnienia, zwraca uwagę właśnie na ten aspekt. Dlaczego więc pakiety medyczne są tak istotne dzisiaj?

Benefity dla pracowników firm

Dostęp do lekarzy specjalistów dzisiaj dla wielu osób może stanowić spore utrudnienie. Korzystanie z publicznej służby zdrowia, która funkcjonuje w Polsce niestety czasem bywa wyzwaniem. Długie kolejki i czas oczekiwania na wizytę w specjalistycznym gabinecie lekarskim skłaniają coraz większe grona pacjentów do korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej. Coraz więcej firm także, chcąc zapewnić swoim pracownikom dodatkowe benefity w ramach umowy, decyduje się na skorzystanie z pakietów medycznych. Opieka medyczna dla firm są to specjalnie przygotowywane pakiety przez różne zakłady zrzeszające lekarzy specjalistów w wielu dziedzinach. Pakiet medyczny opieki zdrowotnej pozwala więc w ramach tych usług korzystać z pomocy poszczególnych specjalistów, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Czego możemy spodziewać się po pakietach medycznych?

Jednorazowe wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich są sporym wydatkiem, szczególnie gdy chcemy korzystać z pomocy różnych specjalistów. W przypadku pakietów medycznych, firma podpisuje umowę na korzystanie z usług i w ramach nich, pracownicy danej firmy, jako forma benefitu, dodatkowego wynagrodzenia podwładnych, mogą korzystać z takich usług lekarskich. Najczęściej jednak wśród tych usług nie znajdziemy pomocy dentystycznej. Tego rodzaju usługi bowiem bywają bardzo drogie, zarówno jeśli chodzi o same wizyty w gabinecie, jak i materiały, które wykorzystywane są w stomatologii do leczenia chorych zębów. Dlatego też w większości przypadków pakiet medyczny z firmy może tego rodzaju usług właśnie nie obejmować.

Wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich

Jeśli zaś chodzi o innych lekarzy specjalistów, to bardzo często będziemy mogli znaleźć wśród lekarzy dermatologów, ortopedów, reumatologów i wielu innych. W ramach takiego pakietu, wystarczy że umówimy poprzez specjalny system na wizytę lekarską w konkretnym dniu i o konkretnym czasie. Dla wielu pracowników taki właśnie benefit jest sporym ułatwieniem i sprawia, że ranga firmy rośnie w oczach osób wykonujących w niej na co dzień swoje obowiązki. Coraz więcej firm dzisiaj decyduje się więc decyduje się na skorzystanie z prywatnej opieki medycznej dla swoich pracowników. Rosnący trend zaczyna przechodzić w standaryzację, a co za tym idzie, także pracownicy zmieniając swoje miejsce pracy, w pierwszej kolejności sprawdzają, czy pakiet prywatnej opieki medycznej w ramach nowej umowy będzie ich obowiązywał.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk