przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Pakiety medyczne dostępne w miejscu pracy – czy warto?

Pakiety medyczne dostępne w miejscu pracy – czy warto?

Z pewnością wybierając prywatne ubezpieczenie lecznicze należałoby zwrócić uwagę na owe propozycje, jakie umożliwiają duży zakres opieki lekarskiej. Typowe rozwiązania zapewniają szansę korzystania z konsultacji leczniczych, badań badawczych oraz różnych świadczeń leczniczych. W związku z tym jeszcze więcej osób szuka wszechstronnej indywidualnej opieki lekarskiej. Więc innowacyjne pakiety umożliwiają pomiędzy innymi stomatologię, rehabilitację lub opiekę szpitalną.

Pakiet medyczny – na czym polega?

Pakietem leczniczym określamy grupowe ubezpieczenie lecznicze. Jest to artykuł profilaktyczny, jaki w ramach comiesięcznego abonamentu gwarantuje dostęp do danych usług – dokładnych badań, konsultacji u lekarzy, szczepień, drobnych zabiegów i konsultacji domowych specjalisty czy pielęgniarki. Podmiot, jaki nas ubezpieczenia najczęściej współdziała z daną siecią prywatnych placówek leczniczych. W sytuacji, kiedy w pobliżu miejsca własnego zamieszkania nie mamy dostępu do poradni takiej sieci – możemy liczyć na zwrot wydatków badania czy leczenia.

Koszt pakietu medycznego

Jednym spośród najistotniejszych elementów ewentualnego pakietu medycznego jest budżet, który możesz poświęcić na zapewnienie pracownikom indywidualnej opieki lekarskiej. Koszty indywidualnej opieki wbrew stereotypowym opiniom są przystępne dla dochodu spółki, natomiast ich wartość uwarunkowana jest m.in. od ilości pracowników, rozpiętości formy zatrudnienia oraz wybranych usług w ramach abonamentu.

Pakiety medyczne – co nam zapewnia?

Osoby, jakie mają wracające kłopoty lecznicze jak np. chora tarczyca – dobrze wiedzą jak ciężko jest skontaktować się z lekarzem – w ramach NFZ na wizytę czekać możemy choćby parę miesięcy, nie wspominając już o potrzebie operacji np. guzków tarczycy, jakiej termin możemy choćby za kilkanaście miesięcy. Brzmi strasznie? Niestety każdy spośród nas prędzej lub później zderzy się z niekompetencją NFZ-u. Z kolei indywidualna praktyka medyczna to duże wydatki – co w wypadku dolegliwości przewlekłych czy wracających kłopotów są właściwie zaporowe.

Jak odnaleźć najlepszą propozycję abonamentu lekarskiego?

Po pierwsze najistotniejsza jest liczba specjalistów lekarzy, jacy dostępni są w ramach abonamentu. Wiadomo – im jest ich więcej, tym plik lepszy. Drugą istotną sprawą jest okres czekania na konsultację u nich. Im krótszy, tymże lepszy. Po co nam długa lista lekarzy, gdy nie możemy się do nich dostać? Gdy zatem należy oczekiwać na konsultację parę tygodni natomiast choćby miesięcy, należy pomyśleć, czy jest w ogóle sens posiadania takiego abonamentu. Trzecim istotnym założeniu będzie lista dostępnych badań diagnostycznych w ramach konkretnego abonamentu.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk