przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Paski wybielające Crest 3d White

Czy już testowałeś wszystkie sposoby na uzyskanie białych zębów? Może nawet taki cel wydaje się niemożliwy do zrealizowania, szczególnie poza gabinetem stomatologicznym? Nic bardziej mylnego! O swoje zęby również pod względem wybielania możesz dbać w zaciszu domowym. Jednym ze sposobów na piękny uśmiech jest zastosowanie pasków wybielających.

Jak stosować paski wybielające?

Wbrew pozorom stosowanie pasków wybielających nie jest skomplikowane. Bardzo ważne jest to, aby kuracja trwała tylko tyle dni, na ile wskazuje maksymalnie producent. Dodatkowo w momencie, gdy zdecydujesz się na używanie pasków wybielających, przed i po ich zastosowaniu, nie myj już zębów żadną pastą. Zakładanie pasków wybielających nie powinno stanowić najmniejszego problemu, ponieważ w każdym opakowaniu znajdują się paski na każdą szczękę. Najczęściej dłuższy pasek dedykowany jest na górną szczękę, a krótszy – na dolną.

Po przyklejeniu pasków na zęby odczekujemy wskazaną przez producenta ilość czasu. Najczęściej jest to 20-30 minut. Ważne jest, aby nie skracać wskazanego czasu, tak aby mieć pewność, iż żel znajdujący się na paskach zadziała naprawdę skutecznie. Najlepiej jest stosować paski wybielające rano lub wieczorem. Dobrze jest również w czasie kuracji wybielającej zęby unikać potraw i napojów, które przebarwiają zęby. Do nich zalicza się przede wszystkim herbata, kawa oraz wino.

Szeroki wybór produktów

Przeglądając całą gamę produktów pasków wybielających Crest 3d White, zapewne zobaczysz przynajmniej kilka różnych wariantów. Wśród nich znajdziesz między innymi:

  • Paski wybielające Crest 3D White Whitesptrips Gentle Routine – jest to idealny produkt dla osób, które marzą o pięknym uśmiechu, jednak wrażliwe zęby i dziąsła nie pozwalają na korzystanie ze zbyt mocnych preparatów
  • Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips 1 Hour Express – produkt kierowany do osób, którym zależy na bardzo szybkim i widocznym efekcie, który można uzyskać już po 1 godzinie stosowania pasków wybielających
  • Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Supreme Flexfit – wyjątkowy efekt śnieżnobiałych zębów dla najbardziej wymagających i wytrwałych konsumentów. Piękny uśmiech jest widoczny po kilku tygodniach stosowania renomowanych pasków wybielających

W jakim miejscu kupić paski wybielające Crest 3d White?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby mieć pewność, iż kupione paski wybielające Crest 3d White są oryginalne, warto odwiedzić tylko sprawdzone sklepy. Jednym z nich jest sklep internetowy https://paski-wybielajace.pl/. Właśnie w tym miejscu zakupisz nie tylko renomowane produkty, ale jednocześnie zyskasz dostęp do atrakcyjnych cen.

Warto mieć na uwadze, że w powyższym sklepie internetowym znajdują się również inne preparaty przeznaczone do higieny jamy ustnej. Nie zapominaj o tym, że właśnie prawidłowe dbanie o swoją jamę ustną jest pierwszym krokiem do tego, aby uzyskać zniewalający efekt białych zębów. Ponadto w ofercie znajdują się również inne preparaty przeznaczone do wybielania zębów. Wśród nich wymienia się m.in. pasty wybielające, a także całe zestawy produktów.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk