Moda na naturalne kosmetyki w Polsce zaczęła się stosunkowo dawno. Jedną z firm oferujących tego typu kosmetyki i suplementy diety jest marka Colway. Colway to firma polska, która działa na rynku od 2004 roku, czyli już ponad 16 lat. Jeśli cenisz naturalne rozwiązania zastosowane w kosmetykach i suplementach diety, to koniecznie musisz poznać flagowe produkty marki Colway.

Colway to firma, która produkuje kosmetyki i suplementy diety w 100% z naturalnych składników. Z tego względu są bardzo cenione przez osoby, które dbają o swoje zdrowie i wygląd.

Colway – jak to się zaczęło

Jak to zawsze bywa początki są skromne i tak też było w wypadku marki Colway. Mówiąc o skromnych początkach mamy na myśli ilość a nie jakość, ponieważ pierwszym produktem, od którego wszystko się zaczęło jest Kolagen Naturalny – pierwszy na świecie kolagen pozyskany ze skór ryb słodkowodnych. Tak więc firma wystartowała z jednym, ale bardzo „silnym” produktem. Co ciekawe badania nad pozyskaniem kolagenu z ryb były prowadzone w Polsce i przez polskich naukowców, między innymi: profesora Andrzeja Frydrychowskiego, inżyniera Henryka Kujawę i doktora Jana Czarneckiego.

Produkt przyjął się bardzo szybko i firma już po kilku miesiącach zaczęła być znana na terenie Polski, a w niedługim czasie także innych państw.

Dlaczego potrzebujemy kolagenu?

Kolagen to niezbędny budulec naszego organizmu. Potrzebny jest, aby nasza skóra był elastyczna, potrzebujemy go do budowy włosów, paznokci, chrząstek stawowych, wiązadeł i ścięgien. Kolagen odpowiada za odpowiednie nawilżenie skóry, jej elastyczność i dobrą kondycję. Niestety z biegiem lat nasz organizm produkuje co raz mniej kolagenu, przez co nasza skóra wiotczeje, jest mało elastyczna i pojawiają się zmarszczki.

Nie chodzi w tym wypadku tylko o względy wizualne. Nasz skóra spełnia ważną – stanowi barierę ochronną dla naszego organizmu, pomaga utrzymać właściwą temperaturę ciała. Zaburzenia w jej strukturze są więc odczuwalne dla całego organizmu.

Z tych właśnie względów odkrycie kolagenu, którego struktura na poziomie molekularnym jest bardzo podobna do struktury kolagenu produkowanego przez organizm ludzki, było sensacją na skalę światową.

Kolagen Naturalny dlaczego tak popularny?

Kolagen Naturalny pozyskiwany ze skór ryb słodkowodnych był prawdziwą rewolucją. To pierwszy na świecie kolagen naturalny, który nie zwalcza skutków a likwiduje przyczyny starzenia się skóry. Efekty widoczne są bardzo szybko. Pomaga utrzymać prawidłowe nawodnienie skóry, regeneruje ją, wzmacnia, redukuje zaczerwienia, trądzik itd. Setki tysięcy kobiet przekonało się o skuteczności działa kolagenu. Dzięki czemu jest tak skuteczny?

Polskie naturalne produkty i suplementy diety?

Kolagen Naturalny marki Colway to biologicznie aktywny kolagen, zachowuje budowę potrójnej helisy tak jak ma to miejsce w przypadku białek stworzeń żywych. W skład Kolagenu Naturalnego Colway wchodzi woda, białko oraz odrobina kwasu mlekowego i stabilizatora. Jest świetnie przyswajalny i wnika głęboko w naszą skórę. Efekty działania kolagenu widać już po kilku dniach stosowania. Zalecany jest także do stosowania na blizny, rozstępy itd.

Skuteczne odchudzanie? Sprawdź https://pramed.pl/aktualnosci/skuteczne-odchudzanie-czyli-jakie/

Produkty marki Colway

Obecnie Colway to szereg kosmetyków i suplementów diety, których cechą wyróżniającą jest pochodzenie naturalne składników. Do najbardziej znanych można zaliczyć:

  • Colvita – suplement przeznaczony do odbudowy skóry, włosów i paznokci. Działa od wewnątrz, dzięki czemu jego siła jest naprawdę skuteczna. W jego skład wchodzą: Algi, liofilizowany owoc cytryny, żelatyna rybia, liofilizowany kolagen rybi, witamina E, substancja przeciwzbrylająca, tokotrienole.
  • witamina C-olway – witamina nie syntetyczna lecz pozyskana z gryki kiełkującej i z gorzkiej pomarańczy – najlepszego źródła witaminy C.
  • Colaceum Colway– wosk do skóry, włosów i paznokci. Składa się z kolagenu hydratyzowanego, masła shea, oleju z wiesiołka 2-letniego, oleju ze słodkich migdałów, kwiatów nagietka lekarskiego, cytryńca chińskiego, oleju z rokitnika, rozmarynu lekarskiego, ekstraktu kłączy szafranu indyjskiego i wosku pszczelego. Ma doskonałe działanie nawilżające, regenerujące, przeciwzapalne, ochronne itd.

Polskie naturalne produkty i suplementy diety?

  • Szampon zagęszczający włosy

Colway to produkty znane na całym świecie. Jest to marka polska, która dzięki skuteczności swoich produktów stała się rozpoznawalna w wielu państwach na świecie. Kosmetyki i suplementy diety, których nawet otoczki kapsułek zbudowane są w 100% z naturalnych składników, pomagają naszego organizmowi w naturalnych procesach oraz odbudowie.

Nowe bluzy medyczne dla kobiet: https://pramed.pl/aktualnosci/bluza-medyczna-damska-jakie-cechy-powinna-posiadac/

Zadzwoń Teraz
Twój Koszyk