przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Profesjonalna opieka medyczna: jak wybrać?

Profesjonalna opieka medyczna: jak wybrać?

Na pewno nie raz potrzebowałeś skorzystać z usług stomatologa czy fizjoterapeuty. Co wtedy robisz? To samo, co w takiej sytuacji robi większość ludzi. Sięgasz po opinię znajomych, przeczesujesz internet, by znaleźć kompetentnego, empatycznego specjalistę, najlepiej dostępnego od ręki. Lekarzy jest wielu, ale w jaki sposób wybrać tę najbardziej profesjonalną opiekę medyczną? Tych kilka punktów powinno pomóc.

Lekarze wprost z Podkowy Leśnej, czyli czym powinna charakteryzować się profesjonalna opieka medyczna?

  • Wykwalifikowany zespół to podstawa. Doświadczeni specjaliści to gwarancja usług świadczonych na najwyższym poziomie. Opinie na temat lekarza czy placówki łatwo znajdziesz w internecie np. na popularnych medycznych rankingach. Warto sprawdzić też doświadczenie zawodowe wybranego specjalisty. Atutem będzie jeśli zdobywał je pracując w renomowanych szpitalach i klinikach.
  • Nowoczesny sprzęt. Różnorodny sprzęt wysokiej klasy umożliwia wnikliwą analizę i postawienie dokładnej diagnozy. Wybierając placówkę medyczną, warto sprawdzić, jakim i jak bardzo kompleksowym sprzętem dysponuje. Szukając specjalistów np. stomatologii czy ortodoncji, warto sprawdzić, czy, tak jak lekarze w klinice Ehica, dysponują oni  najnowocześniejszymi urządzeniami do diagnostyki obrazowej, dzięki czemu mogą przeprowadzić badania takie, jak tomografia czy ortopantomografia.
  • Kompleksowa oferta. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest, to gdy w ramach jednej placówki można otrzymać dostęp do całościowych usług medycznych. Zdarza się, że jeden problem może wymagać spojrzenia i konsultacji lekarzy specjalistów różnych dziedzin. Warto skorzystać z szerokiego spektrum specjalizacji, jakie oferują lekarze, dzięki czemu pacjent ma pewność, że w razie potrzeby jego problem zostanie kompleksowo przeanalizowany.
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi pacjenta. ”Pacjent w centrum naszych działań” Tak powinno brzmieć hasło profesjonalnej placówki medycznej. To kluczowe, by pacjent czuł się zaopiekowany nie tylko podczas samej konsultacji, ale na każdym etapie kontaktu z pracownikami kliniki.
  • Dostępność terminów. Kiedy już uda znaleźć się idealnego lekarza, zdarza się, że termin wizyty bywa odległy. Jeśli tylko dolegliwość nie wymaga natychmiastowej konsultacji, warto poczekać na wizytę u odpowiedniego specjalisty. Renomowane kliniki, dokładają wszelkich starań, by terminy były możliwie dostępne, a proces zapisów łatwy i przebiegał sprawnie.

Szukając idealnego lekarza, kluczowe jest znalezienie wykwalifikowanego specjalisty. Równie istotne mogą być kompetencje miękkie lekarza, dzięki którym buduje on relacje z pacjentem. Szukając profesjonalnej opieki medycznej, warto sprawdzić wszystkie wspomniane wyżej elementy i określić, które są dla nas kluczowe. Warto na etapie researchu poświęcić na to nieco czasu i energii, by dokonać możliwie najlepszego wyboru. W ręce lekarza składamy nasze zdrowie, czasem nawet życie. Stawka w tym przypadku, jest po prostu zbyt wysoka.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk