Myślisz o przeszczepie włosów? Ostatnio wiele osób decyduje się na wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w Turcji. Dlaczego tak jest? Czy rzeczywiście warto zdecydować się na wyjazd w celu dokonania przeszczepu włosów? 

W ostatnich latach Turcja wyrosła na prawdziwego lidera w zakresie medycyny estetycznej. Na różnego rodzaju zabiegi przylatują tu ludzie dosłownie z całego świata. Tureccy lekarze uznawani są za najlepszych specjalistów, jeśli chodzi o przeszczep włosów. Turcja to kraj, w którym robi się tysiące takich zabiegów. Czy przeszczep włosów w Turcji zapewni nam lepsze efekty, niż wtedy, gdybyśmy zdecydowali się na zabieg w polskiej klinice? Sprawdź gdzie lepiej wykonać przeszczep włosów — w Polsce czy w Turcji?

Transplantacja włosów — kiedy warto?

Łysienie to problem, z którym zmaga się większość mężczyzn i duża część kobiet. Transplantacja włosów to obecnie jedyna skuteczna metoda na odzyskanie utraconych włosów. Przeszczep pozwala bowiem uzupełnić wszelkie ubytki  włosów w obszarach objętych łysieniem. Poleca się go szczególnie mężczyznom i kobietom zmagającym się z problemem, jakim jest łysienie androgenowe.

Przeszczep włosów — dlaczego Turcja?

Marzy Ci się przeszczep włosów? Dlaczego Turcja to najlepsze miejsce na wykonanie zabiegu? Głównym powodem jest to, że nigdzie indziej nie znajdziesz tak świetnych i doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. To bowiem właśnie w Turcji wykonuje się najwięcej transplantacji włosów.

To jednak nie koniec zalet tego rozwiązania. Okazuje się bowiem, że jeśli chodzi o przeszczep włosów, cena zabiegu w Turcji jest znacznie niższa niż w Polsce. I to biorąc pod uwagę wszystkie koszty. Także te związane z przelotem i zakwaterowaniem w hotelu o wysokim standardzie. W cenie jest cały pakiet, czyli między innymi wszelkie badania, opieka w klinice wraz z polskim tłumaczem oraz oczywiście sam przeszczep włosów. Po powrocie do kraju można liczyć na kompleksowe konslutacje przez cały okres rekonwalescencji. Ile to kosztuje? Koszt zabiegu zaczyna się średnio od 2400 Euro, jednak wszystko zależy od tego, jaką ofertę wybierzesz.

Przeszczep włosów w Turcji — jaką klinikę wybrać?

W dziedzinie transplantacji włosów jedną z najlepszych klinik w Turcji jest Dr. Serkan Aygin Clinic. Cieszy się renomą i doskonałymi opiniami pacjentów. Zabiegi wykonuje tu założyciel Dr. Serkan Aygin, czyli jeden z najbardziej uznanych w środowisku medycznym lekarzy, zajmujących się przeszczepami włosów od ponad 20 lat. Klinika Dr. Serkan Aygin Clinic słynie z bardzo wysokiego standardu, wyspecjalizowanego zespołu, wyjątkowych wnętrz i niezwykle nowoczesnego wyposażenia, które umożliwia wykonywanie zabiegów najbardziej innowacyjnymi technikami takimi jak przeszczep włosów metodą FUE, czy też przeszczep włosów metodą DHI. W Polsce wyłącznym przedstawicielem kliniki jest FlyMedica. Chcesz zapoznać się z całą ofertą kliniki? Koniecznie wejdź na https://flymedica.pl i sprawdź, który zabieg będzie odpowiedni dla Ciebie.

Zadzwoń Teraz
Twój Koszyk