przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Szczoteczka soniczna – 2 powody, dla których warto jej używać

Szczoteczka soniczna – 2 powody, dla których warto jej używać

Zainteresowanie Polaków szczoteczkami sonicznymi znacznie wzrosło na przestrzeni ostatnich kilku lat. Coraz chętniej je kupujemy, rezygnując jednocześnie z innych rozwiązań, jak tradycyjne, manualne szczoteczki lub ich elektryczne odpowiedniki. Wszystko dlatego, że szczoteczka soniczna posiada wiele zalet, mających wpływ na utrzymanie zdrowego i białego uśmiechu.

 

  1. Szczoteczka soniczna zapewnia więcej niż szczotkowanie

  2. Łatwe i przyjemne mycie zębów

 Jak wybrać dobrego stomatologa  https://pramed.pl/aktualnosci/jak-wybrac-stomatologa-i-protetyka-czym-sie-kierowac/

Szczoteczka soniczna zapewnia głównie bardzo dobrą jakość czyszczenia, znacznie lepszą niż standardowa szczoteczka elektryczna. Samo szczotkowanie jest łatwe i przyjemne, a co więcej dobrze wpływa nie tylko na zęby, ale również na dziąsła.

 

Szczoteczka soniczna zapewnia więcej niż szczotkowanie

 

Sekret skuteczności szczoteczki sonicznej z Oclean tkwi w ruchach wymiatających i pulsacyjnych, które wykonuje to urządzenie. Pierwsze z nich usuwają osady z zębów, podobnie jak inne rodzaje szczoteczek, natomiast drugie zapewniają powstawanie mikro-bąbelków tak małych, że bez problemu dostają się w szpary między zębami. Dzięki temu szczotkowanie zębów pozwala usunąć nie tylko codzienny osad, ale również resztki jedzenia i płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych. Zalety te wykorzystują szczególnie osoby, których zęby są ciasno ułożone – szczotkowanie szczoteczką soniczną zapewnia im perfekcyjne czyszczenie uzębienia.

 

Łatwe i przyjemne mycie zębów

 

Szczoteczki soniczne z Oclean.pl to nowoczesne urządzenia, dzięki którym codzienne szczotkowanie zębów jest nie tylko łatwe, ale również przyjemne. Posiadają wiele dodatkowych funkcji, pozwalających jeszcze lepiej dbać o higienę zębów, m.in. timer czasu szczotkowania (szczoteczka sygnalizuje upływ 2 min zalecanego mycia lub wyłącza się automatycznie) oraz określenie interwałów mycia każdej ćwiartki uzębienia. Niektóre modele zostały także wyposażone w czujnik siły nacisku, dzięki któremu szczoteczka sygnalizuje nieprawidłowy sposób mycia, czyli zbyt silne dociskanie szczoteczki do powierzchni zębów – może ono spowodować uszkodzenie szkliwa.

Dodatkowym atutem tych urządzeń jest moduł Bluetooth. Korzystając z niego szczoteczka łączy się ze smartfonem i zainstalowaną na nim aplikacją, pomagającą dbać o zdrowie zębów i ładny uśmiech. Dzięki niej można na bieżąco obserwować mycie zębów, a tym samym uczyć się robić to prawidłowo i z jak najlepszym wykorzystaniem potencjału drzemiącego w sonicznej szczoteczce. Aplikacja pomaga też w nauce regularnego mycia zębów. To szczególnie ważne dla dzieci – one również mogą korzystać z zalet szczoteczki sonicznej.

 

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk