przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Szybki test na koronawirusa – sprawdź, czy jesteś zdrowy

Szybki test na koronawirusa – sprawdź, czy jesteś zdrowy

Przeziębiłeś się i nie wiesz, czy to koronawirus, czy zwykła infekcja jesienna? A może właśnie wyzdrowiałeś i chcesz się przekonać, czy miałeś COVID-19? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Teraz możesz zrobić szybki test na koronawirusa bez wychodzenia z domu, a wynik będziesz miał za kwadrans. Zobacz, jakie to proste:

  1. Otwórz stronę internetową https://zdalnaprzychodnia.pl/
  2. WYKUP KONSULTACJĘ+TEST NA KORONAWIRUSA
  3. Wykonaj w domu szybki test na koronawirusa według instrukcji
  4. Skonsultuj wynik testu z lekarzem
  5. Szybkie testy w kierunku aktywnego/przebytego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) – konsultacja online z wysyłką testu do wykonania pod kontrolą lekarza

Żyjemy w czasie epidemii. Leczenie przeniosło się w dużej mierze leczenie do świata wirtualnego, a zwłaszcza szybkie konsultacje medyczne pacjentów nie wymagających skomplikowanego leczenia. Aktualnie dużym problemem jest wykonanie testu na koronawirusa. Trzeba odszukać placówki, które te testy wykonują i czekać w długich kolejkach. Wynik jest zwykle dopiero po kilku dniach. Nie wszyscy wiedzą, że taki test można łatwo zrobić w domu, a wynik mieć już po kwadransie. Jeśli chcesz w łatwy sposób przekonać się, czy jesteś zdrowy, to przeczytaj, co po kolei powinieneś zrobić.

Otwórz stronę internetową https://zdalnaprzychodnia.pl/

Na tej witrynie możesz zamówić konsultację medyczną z możliwością wystawienia e-recepty. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji awaryjnej, gdy Twój lekarz nie przyjmuje w swoim gabinecie z powodu epidemii. Możesz poprosić o e-receptę na stale przyjmowane leki. Wykup konsultację medyczną i wypełnij formularz z wywiadem zdrowotnym. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, to w ciągu 3 godzin dostaniesz na maila 4-cyfrowy kod e-recepty, którą wykupisz w dowolnej aptece. 

W podobny sposób możesz zrobić łatwo test koronawirus. Przychodnia oferuje testy antygenowe, wykrywające obecność fragmentów białek koronawirusa w organizmie. Drugi rodzaj to testy na przeciwciała, które wykonuje się po przebytej infekcji. Sprawdź w łatwy sposób, czy właśnie chorujesz na CIVID-19 lub czy przeszedłeś już tę chorobę i należysz do szczęśliwego grona “ozdrowieńców”.

WYKUP KONSULTACJĘ+TEST NA KORONAWIRUSA

Następnego dnia otrzymasz przesyłkę z zamówionym testem. Przeczytaj dokładnie instrukcję wykonania testu oraz informacje na stronie internetowej przychodni. Testy na koronawirusa spełniają wymagania określone przez WHO i są wysoce skuteczne w szybkiej diagnostyce zakażeń wirusem SARS COV-2. Nie musisz już szukać placówki, która wykonuje testy. Nie musisz denerwować się, czekając w kolejce na pobranie próbki ani potem na jego wynik.

Wykonaj w domu szybki test na koronawirusa według instrukcji

Wszystkie czynności wykonuj zgodnie z poleceniami. Jeśli masz wątpliwości, zrób test w trakcie konsultacji medycznej online. Wynik otrzymasz już po kwadransie. Teraz już wiesz, czy masz zwykłe przeziębienie, czy zaraziłeś się wirusem SARS COV-2 i powinieneś bezwzględnie izolować się w domu, aby nikogo nie zarazić. Jeśli zrobisz sobie test na obecność przeciwciał, a wynik będzie pozytywny, to znaczy, że zwalczyłeś zakażenie koronawirusem.

Szybkie testy w kierunku aktywnego/przebytego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) – konsultacja online z wysyłką testu do wykonania pod kontrolą lekarza

Są to membranowe, chromatograficzne testy immunologiczne do wykrywania antygenów SARS COV-2 w próbkach wymazu z nosogardzieli lub przeciwciał w próbkach krwi pobranej z palca. Wyniki należy interpretować wraz z całością obrazu klinicznego i wynikami innych badań laboratoryjnych. 

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk