przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Transplantacja włosów – dlaczego i kiedy warto się jej poddać?

Transplantacja włosów – dlaczego i kiedy warto się jej poddać?

W bajkach książęta zawsze mają bujne włosy, które są cechą charakterystyczną młodości i zdrowia. Również ważne są pod względem ogólnej prezencji – osoba mająca gęste włosy z pewnością lepiej się prezentuje od kogoś, kto ma zakola lub prześwity. Oczywiście zawsze można zgolić się na łyso, jednak jest to opcja jedynie dla tych, którzy nie czuliby się źle w takim rozwiązaniu. Dla większości osób włosy są jednak ważne i lepiej poddać się transplantacji włosów niż zgolić na łyso. Jak jednak działają przeszczepy włosów? Dlaczego warto jest zainwestować w taki zabieg i na co zwrócić uwagę przy wyborze profesjonalisty, który będzie taki zabieg wykonywać?

1. Przeszczep włosów Turcja – dlaczego warto się poddać temu zabiegowi?

2. Na co zwrócić uwagę wybierając zabieg przeszczepu włosów?

3. Przeszczep włosów metodą FUE – gdzie znaleźć informacje?

Przeszczep włosów Turcja – dlaczego warto się poddać temu zabiegowi?

Wypadanie włosów to spory problem w dzisiejszych czasach. Wiele osób traci włosy przedwcześnie z wielu powodów – czy to przez stres, złą dietę czy przez geny, gdy w rodzinie są inne osoby szybko tracące swoje włosy. Za utratę włosów mogą też odpowiadać różnorodne choroby. Co więc zrobić, aby móc cieszyć się bujnymi lokami na głowie? Warto zainteresować się przeszczepem włosów. Taka transplantacja włosów może przywrócić ci nie tylko bujną fryzurę ale również pewność siebie.

Na co zwrócić uwagę wybierając zabieg przeszczepu włosów?

Warto jednak przed wyborem kliniki zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim ile kosztuje przeszczep włosów fue. Koszty te mogą się wydawać wysokie, jednak warto mieć świadomość tego, że efekty są trwałe a co za tym idzie nie trzeba się martwić o ich przyszłość. Warto też zastanowić się czego można spodziewać się po przeszczepie włosów a także jakie są przyczyny wypadania włosów? Czy efekty faktycznie są tym, czego oczekujesz? Sprawdź zdjęcia przed i po. Oprócz tego warto zawrócić uwagę na wybór samego profesjonalisty, który najlepiej aby był nie tylko dobrze przeszkolony ale również miał odpowiednio długi staż pracy.

Przeszczep włosów metodą FUE – gdzie znaleźć informacje?

Gdzie wykonać przeszczep włosów Turcja? Gdzie znaleźć informacje na temat tego zabiegu? Wszystko można znaleźć w internecie. To właśnie tam jest masa informacji, które pomogą ci w podjęciu decyzji dotyczącej przeszczepu mieszków włosowych za granicą. Wybierzesz dla siebie odpowiednią klinikę, dowiesz się jaki jest zakres cen i będziesz mógł pakować się na wyjazd. 

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk