przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Turystyka medyczna w Dubaju – najważniejsze informacje

Turystyka medyczna w Dubaju – najważniejsze informacje

Interesuje cię turystyka medyczna w Dubaju, ale nie wiesz, z czym wiąże się taka forma „podróżowania”? W naszym tekście znajdziesz najważniejsze informacje oraz wskazówki, dlaczego warto leczyć się w najbardziej znanym mieście ZEA!

Turystyka medyczna (w Dubaju, ale nie tylko) kwitnie od wielu lat. Ośrodki miejskie znane z wysokokwalifikowanej kadry medycznej przeżywają prawdziwe oblężenie zagranicznych turystów, którzy mają odpowiednie środki finansowe na leczenie się w najlepszych klinikach. Co warto wiedzieć o turystyce medycznej w Dubaju i czy zawsze jest to dobra alternatywa?

Dlaczego turystyka medyczna w Dubaju kwitnie?

Dubaj szybko staje się jedną z najpopularniejszych destynacji turystyki medycznej. Co roku tysiące osób z całego świata przyjeżdżają do Dubaju, aby skorzystać z leczenia w jednych z najlepszych szpitali i klinik na świecie. 

Istnieje wiele powodów, dla których Dubaj jest tak popularnym celem turystyki medycznej. Po pierwsze, Dubaj oferuje wysokiej jakości opiekę medyczną, która dorównuje tej, jaką można znaleźć w krajach rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone czy Europa. Po drugie, koszty opieki medycznej w Dubaju są często znacznie niższe niż w krajach rozwiniętych. Wreszcie, Dubaj to piękne i ekscytujące miasto, oferujące odwiedzającym możliwość poznania jego kultury i atrakcji podczas leczenia. W związku z tym nie dziwi fakt, że turystyka medyczna w Dubaju przeżywa prawdziwy rozkwit.

Informacje wizowae, o walutach i transferze z lotniska znajdziesz na portalu Travelers!

Turystyka medyczna w Dubaju – najpopularniejsze usługi

Turystyka medyczna w Dubaju cieszy się rosnącą popularnością, ponieważ miasto oferuje szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach. Do najpopularniejszych usług należą chirurgia kosmetyczna, stomatologia i leczenie bezpłodności. W Dubaju znajdują się jedne z najlepszych na świecie szpitali i klinik, które są w stanie zaoferować wysokiej jakości leczenie za ułamek kosztów podobnych placówek w krajach zachodnich. 

Ponadto Dubaj oferuje wiele możliwości podróżowania i zakwaterowania, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla turystów medycznych. W miarę rozwoju turystyki medycznej w Dubaju, miasto to stanie się prawdopodobnie najczęściej wybieranym celem podróży dla osób poszukujących niedrogiej opieki medycznej wysokiej jakości.

Kto lata do Dubaju na turystykę medyczną?

Turystyka medyczna (w Dubaju i innych miastach) to szybko rozwijająca się branża, w której co roku miliony ludzi wyjeżdżają za granicę w poszukiwaniu wysokiej jakości opieki zdrowotnej w przystępnej cenie. Jednym z najbardziej popularnych kierunków turystyki medycznej jest Dubaj, który oferuje wyjątkowe połączenie światowej klasy placówek, doświadczonych lekarzy i niskich kosztów. 

Pacjenci z całego świata przyjeżdżają do Dubaju na różne zabiegi, od chirurgii kosmetycznej po operacje serca, i często są w stanie zaoszczędzić tysiące dolarów w porównaniu z kosztami leczenia w swoim kraju. 

Ponadto Dubaj jest dogodnym miejscem dla wielu osób, ponieważ jest obsługiwany przez wiele międzynarodowych linii lotniczych. W związku z tym, że turystyka medyczna nadal się rozwija, Dubaj prawdopodobnie pozostanie jednym z najpopularniejszych miejsc docelowych dla pacjentów z całego świata.

Dubaj – zwykłe wakacje

Przy wyborze miejsca na wakacje należy wziąć pod uwagę wiele czynników, a Dubaj ma wiele do zaoferowania. Na początek warto wspomnieć, że w mieście znajdują się jedne z najbardziej luksusowych hoteli na świecie, jak również wiele sklepów i restauracji. Ponadto Dubaj słynie z doskonałej pogody, ciepłych temperatur i dużego nasłonecznienia przez cały rok. Oczywiście, miasto oferuje wiele atrakcji, w tym kultowy Burj Khalifa i piękną Palmę Jumeirah. Niezależnie od tego, czy szukasz luksusu, czy przygody, Dubaj z pewnością będzie dobrym wyborem na następne wakacje.

Jak dostać się do Dubaju z Polski?

Jeśli szukasz skąpanego w słońcu miejsca na wakacje, Dubaj jest idealnym miejscem. Ale jeśli przyjeżdżasz z Polski, jak się tam dostać? Najbardziej bezpośrednią trasą jest lot na Międzynarodowe Lotnisko w Dubaju (DXB), które oferuje bezpośrednie połączenia z Lotniskiem Chopina w Warszawie (WAW). Czas lotu wynosi nieco poniżej siedmiu godzin, więc jest to stosunkowo krótka podróż. 

Można też polecieć na międzynarodowe lotnisko w Abu Zabi (AUH), a następnie odbyć krótką podróż samochodem do miasta Dubaj. Wycieczki zorganizowane w ten sposób mogą być dłuższe, ale czasami znacznie tańsze. 

Niezależnie od tego, które lotnisko wybierzesz, pamiętaj o wcześniejszym sprawdzeniu wymagań wizowych, ponieważ niektóre narodowości będą potrzebować wizy, aby wjechać do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przy odrobinie planowania dotarcie do Dubaju z Polski jest łatwe i bezproblemowe.

Czy Dubaj to drogie miejsce na wakacje?

Dubaj jest jedną z najpopularniejszych destynacji turystycznych na świecie, ale jest też jedną z najdroższych. Zakwaterowanie, transport i jedzenie mogą być bardzo drogie, a wiele z najbardziej popularnych atrakcji miasta ma wysoką cenę. Drogie są również zakupy, a markowe produkty osiągają wysokie ceny. Istnieją jednak sposoby, aby cieszyć się Dubajem przy ograniczonym budżecie. 

Istnieje wiele darmowych lub tanich zajęć, takich jak zwiedzanie muzeów i parków. Zakwaterowanie można znaleźć za rozsądną cenę, jeśli jest się skłonnym dzielić pokój lub zatrzymać się bardziej na uboczu. Jest też wiele smacznych i niedrogich restauracji, jeśli tylko wiesz, gdzie szukać. Przy odrobinie planowania można spędzić wspaniałe wakacje w Dubaju, nie szczędząc pieniędzy.

Turystyka medyczna w Dubaju ma się świetnie, i potwierdzają to zadowoleni pacjenci z całego świata. Świetne skomunikowanie jednego z najbardziej znanych miast ZEA z resztą globu oraz mnóstwo atrakcji, z których można skorzystać po zakończonych zabiegach – to wszystko sprawia, że Dubaj był, jest i jeszcze długo będzie chętnie wybierany przez turystów medycznych.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk