przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Uwolnij się od wady wzroku dzięki laserowej korekcji!

Uwolnij się od wady wzroku dzięki laserowej korekcji!

Masz dość codziennego szukania okularów zaraz po przebudzeniu? A może narzekasz na suchość oka spowodowaną ciągłym noszeniem soczewek kontaktowych? Istnieje rozwiązanie tych i wszystkich innych problemów związanych z wadami wzroku. Mowa oczywiście o laserowej korekcie wzroku.

Całkowita korekcja wady wzroku

Niewątpliwie jedną z najważniejszych zalet laserowej korekcji jest całkowite usunięcie wady. Właśnie tę korzyść najczęściej wskazują pozytywne opinie pacjentów o laserowej korekcji wzroku. Chodzi o to, że pacjent po zabiegu widzi co najmniej tak dokładnie, jak przed zabiegiem widział w okularach lub soczewkach kontaktowych. Dotyczy to pacjentów z krótko– i dalekowzrocznością, a także tych cierpiących na astygmatyzm. Co istotne, efekty zabiegu są trwałe, czyli problem zostaje rozwiązany raz na zawsze. Zastanów się, ile zaoszczędzisz na wymianie szkieł i oprawek w okularach czy też comiesięcznym zamawianiu soczewek kontaktowych, jeśli poddasz się zabiegowi.

Czy to boli?

Tym, co wiele osób zniechęca do poddania się zabiegowi, jest obawa o dolegliwości bólowe. Warto zatem wyjaśnić, że zabieg jest bezbolesny. Specjalista stosuje znieczulenie, które pozwala całkowicie pozbyć się bólu. Co więcej, sama procedura znieczulania również jest bezbolesna, ponieważ pod warunkiem zastosowania nowoczesnego laseru, zupełnie wystarczające będzie znieczulenie kropelkowe.

Po zabiegu przez pewien czas mogą pojawiać się lekkie dolegliwości. Część pacjentów narzeka na suchość oka, u innych pojawia się pieczenie, a jeszcze inni mają problem z falująca ostrością widzenia. Niemniej są to naturalne konsekwencje zabiegu, świadczące o zachodzącym procesie gojenia. Już na tym etapie przez większość czasu widzenie będzie ostre, niemniej aby uzyskać jego całkowitą stabilność i pozbyć się dolegliwości, musi minąć trochę czasu. Warto przy tym zaznaczyć, że wspomniane powikłania przeważnie występują z bardzo niewielką intensywnością, nie sprawiając pacjentom szczególnego dyskomfortu.

Dla kogo laserowe usuwanie wad wzroku?

Zastanawiasz się, czy laserowa korekcja wzroku to propozycja właśnie dla Ciebie? Zapoznając się z opiniami pacjentów o laserowej korekcie wzroku, z pewnością przekonasz się, że tak. Oczywiście pod warunkiem, że nie wystąpią żadne przeciwwskazania. Zabieg zawsze poprzedzony jest badaniami i wywiadem. Klasyfikacja do zabiegu jest istotna, aby uniknąć przykrych konsekwencji. Główne przeciwwskazania to choroby oczu, takie jak suchość oka, jaskra czy też zwyrodnienie któregoś z elementów narządu wzroku. Przeciwwskazania mogą też stanowić niektóre choroby autoimmunologiczne czy cukrzyca.

Pozytywne opinie pacjentów o laserowej korekcie wzroku

Opinie pacjentów o laserowej korekcie wzroku nie pozostawiają wątpliwości, że jest to zabieg godny uwagi. Niemniej aby rzeczywiście być zadowolonym z jego przebiegu i efektów, trzeba wybrać odpowiednią klinikę. Zatem zanim poddasz się zabiegowi, sprawdź, czy dana klinika korzysta z najnowszych technologii oraz jakie są opinie pacjentów na jej temat oraz na temat pracujących tam specjalistów.

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk