Śnieżnobiały uśmiech pasuje każdemu, a dzięki zadbanym zębom możesz czuć się pewnie w każdej sytuacji. Zanim jednak wykorzystasz jego moc, warto odpowiednio o niego zadbać. Czytaj dalej i sprawdź, skąd biorą się przebarwienia, gdzie możesz skorzystać z możliwości żelu wybielającego Opalescence i dlaczego warto zdecydować się na zabieg w profesjonalnym gabinecie!

Dlaczego na zębach pojawiają się przebarwienia?

Chociaż wielu marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, nie da się ukryć – bez pomocy profesjonalisty nie jest możliwe osiągnięcie efektów znanych z ekranu telewizora. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że barwa zębów jest sprawą indywidualną i chociaż ta oryginalna jest porcelanowa, z wiekiem stan szkliwa ulega wyraźnemu pogorszeniu. Niewątpliwie ma na to wpływ nie tylko dieta, ale także – styl życia! Przebarwienia najczęściej powstają na skutek palenia papierosów, częstego spożywania kawy lub herbaty, a także – w wyniku przyjmowania niektórych leków. Co ciekawe – na liście produktów, na które warto uważać, znalazły się także cytrusy!

 

Na szczęście spowodowane szkody nie są nieodwracalne! Przekonaj się, jak będzie wyglądała wizyta u specjalisty, podczas której pozbędziesz się przebarwień i sprawdź, dlaczego warto poprosić o wykorzystanie w trakcie zabiegu żelu wybielającego Opalecscence!

Wybielanie zębów? Tylko w profesjonalnym gabinecie!

Wybielanie zębów u dentysty

Zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym może mieć różne formy i jest ściśle uzależniony od Twojego obecnego stanu zdrowia. Najczęściej jednak wykorzystuje się lampę naświetlającą, specjalny żel i nakładki wybielające, jednak tylko u tych pacjentów, którzy osiągnęli pełnoletność, nie są w trakcie spożywania posiłku lub palenia papierosów, a także, jeśli pacjentem jest kobieta – nie jest w ciąży i nie karmi piersią.

 

W przypadku nakładek musisz samodzielnie pamiętać o porze aplikacji żelu, dlatego, jeśli zależy Ci na całkowitym oddaniu się w ręce specjalisty, zdecydowanie warto postawić na żel wybielający Opalescence. Jego starannie opracowany skład, skutecznie przeciwdziała występowaniu nadwrażliwości zębów, odwodnieniu zębów w trakcie procesu wybielania, remineralizacji szkliwa i powstawaniu próchnicy.

 

Codzienna troska o zdrowy uśmiech

Samo zastosowanie żelu Opalescence nie wystarczy! Po zakończonym procesie wybielania nie tylko warto sięgnąć po dedykowaną pastę do zębów, ale także – pamiętać o codziennej higienie jamy ustnej. Regularne mycie zębów pozwoli Ci na bieżąco usuwać osad i zapobiegać ponownym przebarwieniom.

Zadzwoń Teraz
Twój Koszyk