przychodnia medyczna pramed szczecin

pon - pt: 07.30 - 19.00

sb - nd: zamknięte

Wyzwolenia 7

70-552 Szczecin

Wyszyńskiego 42

70-552 Szczecin

Zapraszamy do nowego punktu pobrań przy ulicy Wyszyńskiego 42.
Godziny otwarcia: Pon – Pt: 08:00 – 13:00

Zabiegi medycyny estetycznej – skuteczne i bezpieczne

Zabiegi medycyny estetycznej – skuteczne i bezpieczne

Dziś bardzo wiele osób decyduje się na poprawianie swojego wyglądu. Przyznać trzeba, że tego typu zabiegi są dzisiaj niezwykle ciekawe, dają niesamowite fakty, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Spektrum usług do wyboru jest niezwykle szerokie w bardzo wielu gabinetach medycyny estetycznej. Sama medycyna estetyczna oprócz zabiegów to również bardzo wiele wiedzy na temat tego, w jaki sposób o siebie poprawnie dbać. W ten oto sposób cała dziedzina medycyny estetycznej zdecydowanie przyczynia się do poprawy naszej urody oraz samopoczucia.

Medycyna estetyczna już nie tylko dla Pań

Zdecydowanie pewnym, nowym trendem jest zgłaszanie się mężczyzn na zabiegi medycyny estetycznej. Przez lata tego typu gabinety były omijane przez panów szerokim łukiem i wykorzystywane jedynie w sytuacji, kiedy pewne zmiany były na tyle widoczne, że trzeba je było usuwać, na przykład na twarzy. Oczywiście nadal większość i to zdecydowaną stanowią klientki salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, ale również panowie zaczęli w nieco odmienny sposób patrzeć na swoje ciało i coraz częściej stawiają się w tego typu miejscach na wykonanie rozmaitych zabiegów, nawet w celach pielęgnacji.

Powszechnie wykonywane zabiegi estetyczne

Można powiedzieć, że medycyna estetyczna niejedną ma twarz. W jego obrębie znajdziemy zarówno niewielkie zabiegi na przykład usuwające (domykające) nasze naczynka krwionośne, ale również wiele niezwykle poważnych zabiegów jak chociażby te w walce z nowotworami skóry. Zatem to gałąź medycyny, w której poprawimy niewielkie zmiany, jak również potencjalnie będziemy mogli uratować swoje życie. Popularne są chociażby zabiegi laserowe przy użyciu sprzętu takiego jak cutera ng:yag, Genesis, pearl fractional, a także zamykanie naczynek, usuwanie zmarszczek, blizn potrądzikowych oraz leczenie blizn po rozmaitych wypadkach. W odpowiedniej klinice pozbyć możemy się także przebarwień skórnych.

Gdzie wykonać zabiegi medycyny estetycznej?

Royal Derm oferuje szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej. To zarówno nowoczesne terapie leczenia łuszczycy, jak również łojotokowego zapalenia skóry i trądziku, jak również poważne i skomplikowane zabiegi chirurgiczne, których zadaniem jest zwalczanie nowotworów skóry w każdym stadium. W tego typu klinikach możemy liczyć na odpowiednie wsparcie w przypadku leczenia wszelakich chorób, a także zapewnienie odpowiedniego poziomu wykonanych badań i diagnostyki, chociażby badań histopatologicznych wyciętych zmian.

Artykuł Sponsorowany

Umów wizytę Online

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07.30 - 19.00
Wtorek: 07.30 - 19.00
Środa: 07.30 - 19.00
Czwartek: 07.30 - 19.00
Piątek: 07.30 - 19.00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Twój Koszyk