Ingerencja w naturalny wygląd jest dość popularna, decydują się na nią przede wszystkim kobiety, dotyczy do Pań w różnym wieku, które najczęściej pragną pozbyć się zmarszczek wokół oczu, ust oraz pozostałych części twarzy. Najważniejsze jest to, by oddać się w ręce specjalistów mogących potwierdzić swoje kwalifikacje odpowiednimi certyfikatami oraz opiniami niezależnych osób korzystających z ich usług.

Likwidacja problemu opadającej powieki

Gabinety medycyny estetycznej powinny być przede wszystkim nowoczesne, odpowiednio wyposażone w niezbędne urządzenia oraz być prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy mogą nie tylko przeprowadzić dany zabieg, lecz służyć radą w kwestii odpowiedniego doboru – te wszystkie cechy spełnia między innymi DermaPoint.pl. Wśród rozbudowanej oferty znajduje się zabieg liftingu powiek, który pozwala na usuwanie skóry zgromadzonej w nadmiarze w tych okolicach, w zależności od tego, jak duży kawałek ma być usunięty można wykorzystać jedną z dwóch metod: chirurgiczną lub przy zastosowaniu mało inwazyjnej plazmy. Po wykorzystaniu wiązki lasera okres rekonwalescencji jest zdecydowanie krótszy, dlatego osoby, które chcą zdecydować się na zabieg w DermaPoint.pl mogą wybrać dogodną dla siebie formę zabiegu, jednak mimo zauważalnych efektów już po pierwszej serii, warto powtórzyć zabieg w odstępie 4 lub nawet 6 tygodni. Wśród głównych wskazań, dla których zabieg blefaroplastyki jest odpowiedni znajduje się nie tylko problem opadającej powieki, ale również zwiotczała skóra wokół powiek oraz syndrom zmęczonych i nadwyrężonych oczu.

Ingerencja medycyny estetycznej w wygląd ust

Usta, jako atrybut kobiecości powinny mieć nieskazitelny wygląd, o ile pomadki, balsamy oraz specjalne kremy pielęgnują je, o tyle ich kształt może często pozostawiać wiele do życzenia, w tym przypadku Panie decydują się na zabieg modelowania ust, o którym dość dużo można przeczytać na stronie internetowej DermaPoint.pl. Niestety, ale z wiekiem usta są tracą na objętości, a ich kontur ulega zatarciu, dlatego z pomocą przychodzi kwas hialuronowy, dzięki któremu wargi są równomiernie wypełnione  i odpowiednie podkreślone, bez względu na wiek. Substancja jest wstrzykiwana po uprzednim znieczuleniu odpowiednim kremem, który stosowany jest również w gabinetach stomatologicznych. Kwas jest aplikowany przy zastosowaniu cieniutkich igieł, a po wtłoczeniu odpowiedniej dawki preparatu, osoba wykonująca zabieg delikatnie masuje usta w celu równomiernego rozprowadzenia zastosowanego kwasu, mimo że usta są później nieco opuchnięte, dolegliwość ta mija w ciągu kilku dni. Generalnie przed poddaniem się zabiegowi nie wymaga się specjalnych przygotowań, wystarczy unikać zażywania leków, których skutkiem jest obniżenie krzepliwości krwi, a następstwem są powstające siniaki w miejscu wkłucia igły. Jeżeli chodzi natomiast o czas po zabiegu, należy unikać słońca oraz przebywania w solarium, czy saunie.

Kategorie: Medycyna

Zadzwoń Teraz
Twój Koszyk