Badania okresowe Szczecin

Umów Wizytę

Badania okresowe Szczecin

Umów Wizytę

Badania okresowe medycyny pracy pracowników przeprowadzane są w celu obiektywnej oceny ich indywidualnych predyspozycji do pracy na określonym stanowisku. Przy badaniach pod uwagę brane są również warunki szczególne w jakich będzie wykonywała pracę zatrudniona osoba, włącznie z uwzględnieniem czynników szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia występujących w danym środowisku pracy.

Dzięki temu lekarz jest w stanie określić jak czynniki te wpływają na stan zdrowia pacjenta.

Badania okresowe medycyny pracy wykonywane są gdy:

  • pracownik  pracuję już dłuższy czas  na danym stanowisku,  a kończy się mu powoli ważność poprzedniego wystawionego zaświadczenia.

Dla kogo badania okresowe medycyny pracy?

Badania te zobowiązani są wykonywać wszyscy zatrudnieni pracownicy w określonym przez ustawę okresie czasu. Badania medycyny pracy dotyczą także osób, które ubiegają się o nowe stanowisko pracy.
Nie wiesz jakie badania z zakresu medycyny pracy musisz wykonać? Zadzwoń, chętnie odpowiemy na Twoje pytania w Przychodni Pramed Szczecin.

Umów wizytę lekarz medycyny pracy w Szczecinie

Skorzystaj z możliwości umówienia się na badania medycyny pracy w szybki i bezpieczny sposób za pośrednictwem internetu. Skorzystaj z formularza medycyn pracy: LINK

Załącz skierowanie na badania okresowe medycyny pracy i prześlij nam Twoje zgłoszenie, po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą i podamy dokładne informacje na temat wizyty z zakresu medycyny pracy. Przekażemy informację na temat zakresu badań okresowych a także poinformujemy Cię jaki lekarz medycyny pracy przeprowadzi badania okresowe.

Umów się na badanie - Badania okresowe Szczecin

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin