USG Szczecin

Umów Wizytę

USG Szczecin

Umów Wizytę

Badanie ultrasonograficzne – w skrócie USG – to zastosowanie ultradźwięków do badania i obrazowania tkanek. Badanie USG przeprowadzane w Przychodni Pramed to nieinwazyjna i bezpieczna metoda diagnostyki obrazowej, pozwalająca na uzyskanie obrazu przekroju badanego organu.

Jest metodą bardzo dokładną posiada wysoką zdolność do wykrywania niewielkich zmian w narządach. Wykonujemy USG wszelkich narządów wewnętrznych jamy brzusznej (wątroba, trzustka, śledziona), oraz USG tarczycy, ślinianek, nerek, serca, piersi, węzłów chłonnych, układu moczowego, ginekologiczne, jąder, gruczołu krokowego, a także USG ortopedyczne.

Badanie USG Szczecin

Aktualnie przeprowadzane badania USG Szczecin cieszą się ogromną popularnością. badanie to pozwala na obserwację ruchomego obrazu we wnętrzu danego organizmu. Specjalista obsługujący aparat usg może obserwować  tkanki, narządy a także naczynia. Ta bezinwazyjna obserwacja poprzez aparaturę do USG jest możliwa dzięki falom dźwiękowym wysokiej częstotliwości.

Badanie usg przeprowadzane jest na najnowszej klasy urządzeniu, które zapewnia doskonały obraz oraz diagnostykę na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z zakresem oferowanych przez naszą przychodnię badań usg.

Zapraszamy do naszej przychodni w celu umówienia wizyty na badanie USG w Szczecinie

Umów się na badanie - USG Szczecin

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin